Liečebný 7-dňový pobyt v Kúpeľoch Štós s polpenziou a liečebnými procedúrami podľa zvoleného typu pobytu

KÚPELE ŠTÓS, Kúpele Štós KÚPELE ŠTÓS, Kúpele Štós (mapa)

Cena od 378,00 € Kúpiť od 378,00 €

od 378,00 €

Až 30 % zľava Bežná cena: 545 - 1 067,00 €

Nákupom získate minimálne 378 bodov

Dlhá platnosť

V čarovnom kúte juhovýchodného Slovenska, v lone malebnej prírody, plnej voňavých jedlí a smrekov na hranici Spišského rudohoria a Slovenského krasu sa rozprestierajú klimatické Kúpele Štós. Kúpele sú predurčené nato, aby ste sa tu cítili dobre. V cene pobytu máte polpenziu, vstupnú lekársku prehliadku a navyše procedúry si vyberiete podľa toho, čo vaše telo potrebuje.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

22 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vstupná lekárska prehliadka

Vstupná lekárska prehliadka

Vstup do Vitálneho vodného sveta s bazénom

Vstup do Vitálneho vodného sveta s bazénom

Výborný tip na darček v lone malebnej prírody

Výborný tip na darček v lone malebnej prírody

Kúpeľný park je národnou kultúrnou pamiatkou

Kúpeľný park je národnou kultúrnou pamiatkou

Vyberte si z nasledujúcich 6 možností

Nákupom získate minimálne 378 bodov

KÚPELE ŠTÓS má pre vás ešte aj túto ponuku

KÚPELE ŠTÓS

Liečebný pobyt - Zdravý hlas

Špeciálny program zameraný na regeneráciu hlasiviek. Program je určený tím, ktorí pri výkone povolania využívajú hlas. Cieľom programu je predchádzanie hlasovej únave, čomu sa v Kúpeľoch Štós darí vďaka mimoriadne vhodným klimatickým podmienkam, špeciálnym liečebným procedúram a odbornému personálu s dlhoročnou tradíciou liečby dýchacích ciest

Wellness pobyt - Chrbtica

Paušálny program zameraný na riešenie problémov s bolesťami chrbtice prostredníctvom priaznivého vplyvu kúpeľnej liečby, vhodných cvikov a racionálnej stravy. Cieľom je správne vypestovanie návykov pre predchádzanie bolestiam chrbtice.

Liečebný pobyt - Línia

Wellness program zameraný na redukciu hmotnosti a celkové osvieženie organizmu. Línia, to je priaznivý vplyv kúpeľnej starostlivosti, telesného cvičenia, klimatoterapie a diéty, vychádzajúc zo zásad racionálneho stravovania. Cieľom pobytu je úspešné zvládnutie boja s civilizačnou chorobou.

Liečebný pobyt - Manažér

Terapeutický program zameraný na načerpanie nových síl, nájdenie spôsobov ako sa so všetkým vysporiadať a uvoľniť sa. Súčasťou pobytu je racionálna strava a komplexná kúpeľná starostlivosť.

Liečebný pobyt - Speleoterapia

Speleoterapia je metóda využívajúca špecifické a unikátne vlastnosti prostredia a hlavne aerosólu podzemných priestorov – prevažne krasových jaskýň na liečbu ochorení dýchacích orgánov a alergických chorôb. Základným liečivým faktorom speleoterapie je jaskynné ovzdušie. Jaskyňa je vlastne prírodné inhalatórium aerosólu, ktorý je z hľadiska zloženia unikátny, nenapodobniteľný umelým spôsobom. Jeho vlastnosťou je stálosť a schopnosť rýchlej obnovy. Trojhodinový pobyt v podzemí je spojený s aktívnymi dychovými cvičeniami a relaxáciou pri ezoterickej hudbe s následným odpočinkom – všetko pod vedením zdravotníckych pracovníkov s tradíciou v liečbe. Speleoterapia je kombinovaná v Kúpeľoch Štós s klimatickou liečbou, ktorej súčasťou sú liečebné procedúry zamerané na dýchací a pohybový aparát. Speleoterapia je vlastne forma otužovania, ktorá zvyšuje odolnosť voči prechladnutiam. Pacienti po speleoliečbe sú menej náchylní na infekty, ich chorobnosť sa znižuje a výrazne klesá spotreba antibiotík. Speleoterapia je pre Kúpele Štós v zmysle zákona licencovaná.

 

Kontakt

KÚPELE ŠTÓS

KÚPELE ŠTÓS

Štós - kúpele 235
04427 Štós
Slovenská republika
+421 55 4667 532, +421 915 102 970


www.kupele-stos.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Hámre v Medzeve približne 8 km Rozhľadňa na Kloptani približne 8 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 11 km Turniansky hrad približne 14 km Jasovská jaskyňa približne 14 km

Hrad Krásna Hôrka približne 16 km Vrch Skalisko približne 16 km Hatinská jaskyňa približne 17 km Kamenný most cez Hnilec približne 18 km Národný park Slovenský kras približne 19 km Krásnohorská jaskyňa približne 19 km Múzeum vína približne 19 km Boutique Hotel EMPRESS len kúsok od Slovenského krasu, jaskýň či kaštieľa Betliar približne 20 km Kaštieľ Betliar približne 21 km Kaštieľ v Brzotíne približne 24 km Vodná nádrž Ružín približne 25 km Antonova jaskyňa približne 27 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 27 km Brzotínske skaly približne 27 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 28 km ZOO Spišská Nová Ves približne 28 km Silická ľadnica približne 28 km Gombasecká jaskyňa približne 30 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 30 km Múzeum Spiša približne 30 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 30 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 31 km Zoologická záhrada Košice približne 31 km Spišský Hrad približne 31 km Spišská Kapitula približne 31 km Vodný hrad v Štítniku približne 32 km Travertínová kopa Sivá brada približne 32 km Detská železnica Košice približne 32 km Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 33 km Vyhliadková veža Hradová približne 33 km Palcmanská maša približne 33 km Východoslovenské múzeum približne 34 km Geravy približne 34 km Slovenské technické múzeum približne 34 km Dóm sv. Alžbety približne 34 km Miklušova väznica približne 34 km Kúpalisko Triton približne 34 km Tomášovský výhľad približne 35 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 36 km Jaskyňa Domica približne 36 km Ochtinská aragonitová jaskyňa približne 36 km Levoča približne 36 km Kláštorisko približne 37 km Stratenský kaňon približne 37 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 39 km Suchá Belá približne 40 km Jaskyňa Zlá diera približne 40 km Národný park Slovenský raj približne 41 km Románska rotunda v Šiveticiach približne 41 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 43 km Chmarošský viadukt približne 46 km Solivar v Prešove približne 46 km Kúpalisko Plaza Beach približne 46 km Tunel Kornela Stodolu približne 46 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 46 km Meandre Hrona približne 47 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 47 km Thermal Park Vrbov približne 48 km Aquaspa Gánovce približne 49 km Hrad Rákoš približne 49 km Zbojnícky hrad približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať