Kontaktujte nás

Zákaznícky servis

Počas pracovných dní Pondelok - Štvrtok od 08:00 do 18:00, Piatok od 08:00 do 17:00

Kontrolným orgánom je Slovenská obchodná inšpekcia, Prievozská 32, 827 99 Bratislava

Kontakt pre médiá


Marketing a spolupráce


Zodpovedná osoba

Martin Rakovský

CEO

martin.rakovsky@zlavadna.sk

Kontakt pre obchodných partnerov


Často kladené otázky

 • Kupóny a konto

  • Kedy príde kupón na e-mail?

   Kupón obdržíte automaticky po pripísaní Vašej platby na náš účet. Pri platbe bankovým prevodom sa môže platba zo strany banky omeškať o jeden pracovný deň. Ak Vám kupón neprišiel do 48 hodín a nenájdete ho ani v spamovom koši, prihláste sa do Vášho účtuna ZľavaDňa. Pokiať kupón nenájdete ani v sekcii Kupóny vo Vašom účte na ZľavaDňa, kontaktujte nás cez online formulár alebo na podpora@zlavadna.sk.Do e-mailu prosím uveďte identifikačné údaje platby (variabilný symbol, dátum a čas platby).

  • Ako sa dostanem do môjho účtu, keď som sa neregistroval/a?

   Ku každej e-mailovej adrese, na ktorú je objednaný kupón, vznikne automaticky účet na stránke ZľavaDňa. Prihlasovacie údaje do účtu Vám boli odoslané na e-mail hneď po vytvorení objednávky. Pokiaľ ste tento e-mail vymazali, alebo Vám nebol z akéhokoľvekdôvodu doručený, nové heslo do účtu si môžete vygenerovať cez Obnovu hesla. Prihlasovacie meno je Vaša e-mailová adresa.

  • Zabudol/la som heslo do môjho konta, ako sa prihlásim?

   Nové heslo do účtu si môžete vygenerovať cez Obnovu hesla. Prihlasovacie meno je Vaša mailová adresa.

  • Kúpil som si kupón – ako ho mám použiť?

   Každý kupón má iný spôsob uplatnenia. Pri každej zľave, a taktiež aj na kupóne v sekcii "Podmienky" je vždy popísaný spôsob použitia kupónu a dátum platnosti kupónu.

  • Môžem kúpiť kupón aj pre niekoho iného ako darček?

   Áno. Pokiaľ chcete kupón darovať, prihláste sa do Vášho účtu na ZľavaDňa, v sekcii Kupóny vyberte požadovaný kupón a kliknite na možnosť tlačenia kupónu. Vyberte si z motívov darčekových kupónov a pokračujte podľa inštrukcií.

 • Objednávka a platba

  • Ako môžem objednávku zaplatiť?

   Ponúkame bezpečnú platbu najobľúbenejšími platobnými možnosťami: platbu kartou, platbu prevodom alebo platbu cez internet banking ôsmych bánk: VÚB, Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, ČSOB, UniCredit Bank, Poštová banka.

  • Omylom som zaslal/a inú sumu. Vadí to?

   Uhradená suma musí byť zhodná so sumou v objednávke. Pokiaľ ste zaslali vyššiu sumu, napíšte nám a vrátime Vám preplatok spolu s kupónom. Pokiaľ ste uhradili nižšiu sumu, celá platba Vám bude automaticky vrátená na váš bankový účet, o čom Vás budeme informovať- v tomto prípade je potrebné uhradiť objednávku ešte raz so správnou sumou, pokiaľ je zľava ešte aktívna.

  • Omylom som zaslal/a platbu so zlým variabilným symbolom, vadí to?

   Bohužial bez variabilného symbolu nevieme Vašu platbu identifikovať. K platbe s chybným variabilným symbolom sa nevygeneruje žiadny kupón a peniaze Vám automaticky pošleme späť do 14 dní od konca predaja zľavy. Pokiaľ nás včas upozorníte na nesprávnezadaný variabilný symbol, Vašu platbu preveríme.

 • Reklamácie, odstúpenie od kúpy kupónu a výmena kupónu za kredit

  • Rozhodol som sa, že už nechcem využiť môj kupón, môžem ho vrátiť?

   Odstúpiť od kúpy kupónu bez uvedenia dôvodu je možné do 14 dní odo dňa doručenia kupónu, pokiaľ kupón nebol použitý alebo rezervovaný.

   Odstúpenie od kúpy je možné uplatniť písomne z e-mailovej adresy z ktorej bol kupón objednaný na adresu podpora@zlavadna.sk, pričom v správe musí byť uvedená ponuka a počet (prípadne čísla) kupónov, od kúpy ktorých chcete odstúpiť. Pokiaľ ste si kupón už rezervovali u poskytovateľa ponuky, odporúčame Vám zrušiť rezerváciu priamo u poskytovateľa ponuky a preposlať nám potvrdenú zrušenú rezerváciu na uvedený e-mail. Bez potvrdenej zrušenej rezervácie nie je odstúpenie od kúpy kupónu možné.

   Po 14 dňoch nie je možné odstúpiť od kúpy kupónu. V takomto prípade vám odporúčame pokúsiť sa dohodnúť priamo s poskytovateľom konkrétnej zľavy na alternatívnom riešení. Predovšetkým pri zľavách na ubytovanie odporúčame vykonať rezerváciu termínu čo najskôr po zakúpení kupónu. Predídete tak zbytočným komplikáciám.

   Výmena kupónu za kredit
   Ďalším spôsobom je možnosť vymeniť kupón za kredit bez uvedenia dôvodu do 15 dní odo dňa doručenia kupónu, pokiaľ kupón nebol použitý alebo rezervovaný. Stačí sa prihlásiť do svojho zákazníckeho konta na stránke ZľavaDňa, kde v sekcii Moje kupóny nájdete možnosť „Vymeniť kupón na kredit“. V takomto prípade sa vám uhradená suma za kupón automaticky pripíše formou kreditu vášho konta. Kredit potom môžete využiť počas 1 roku od jeho pripísania na nákup ľubovoľných ponúk.

  • Chcem vrátiť tovar v lehote 14 dní od prevzatia. Čo mám robiť?

   Doručený tovar je potrebné vrátiť priamo poskytovateľovi zľavy. Presný postup vrátenia si dohodnete s poskytovateľom, kontakt na neho nájdete na kupóne.

  • Ak nie som s využitou ponukou spokojný, ako mám postupovať pri reklamácii?

   Reklamáciu je vždy potrebné podať priamo u samotného poskytovateľa služby alebo predajcu pri využití kupónu. Kontakt na poskytovateľa nájdete vždy na kupóne. Pokiaľ nebudete spokojný s priebehom a vybavením reklamácie, kontaktujte nás cez online formulár alebo na podpora@zlavadna.sk. Preveríme celú situáciu a priebeh reklamácie. V prípade, že je reklamácia opodstatnená, zriadime nápravu.

  • Čo keď nestihnem využiť kupón počas jeho platnosti?

   Po ukončení platnosti zľavy všetky nevyužité kupóny prepadávajú. Jediná možnosť je obrátiť sa priamo na konkrétneho poskytovateľa zľavy a vždy závisí iba od jeho dobrej vôle čí umožní aspoň čiastočné čerpanie kupónu.

  • Čo robiť s vašim kupónom v aktuálnej situácii?

   Situácia ohľadom šírenia Koronavírusu na Slovensku a vo svete sa mení doslova z hodiny na hodinu. V tomto blogu sa dozviete aktuálne odpovede na najčastejšie otázky k téme využitia a platnosti kupónov.

 • Tovar

  • Ako si objednám tovar?

   Postup objednania tovaru je pri každej zľave individuálny a je vždy konkrétne uvedený v podmienkach zľavy ako aj na kupóne.

  • Spravil som objednávku a tovar mi ešte neprišiel. Kde sa stala chyba?

   V prípade, že už je po termíne dodania od doby, (ktorá je zväčša uvedená v prezentácii zľavy a aj na kupóne), keď ste uplatnili kupón u poskytovateľa kontaktujte nás, preveríme u poskytovateľa v akom stave je Vaša objednávka. Na mail podpora@zlavadna.sk nám prepošlite aj potvrdenie prijatia objednávky od poskytovateľa.

 • Ostatné

  • Môžem kupóny zo ZľavaDňa kombinovať s inými ponukami, zľavami?

   Nie. Výnimkou je, ak túto možnosť popíšeme v ponuke.

  • Neprichádzajú mi od ZľavaDňa žiadne maily, čo mám robiť?

   Evidujeme príležitostný problém s doručovaním mailov na niektoré mailové adresy, predovšetkým firemné. Problém je na strane poskytovateľov týchto mailových schránok. Maily väčšinou skončia v spame, respektíve v nevyžiadanej pošte, alebo uviaznu na serveriVašej mailovej schránky a nie sú doručené vôbec. V takomto prípade si skontrolujte nevyžiadanú poštu.Pokiaľ žiadny mail od nás nenájdete, napíšte nám na podpora@zlavadna.sk.

  • Ako môžem dostať svoj obchod na ZľavaDňa?

   Navštívte našu stránku pre partnerov, vyplňte Vaše údaje a následne Vás budeme kontaktovať.