Vstupy do top zábavného parku ENERGYLANDIA s neobmedzeným využívaním atrakcií

Energylandia, Poľsko - Zator Energylandia, Poľsko - Zator (mapa)

Cena od 28,50 € Kúpiť od 28,50 €

od 28,50 €

Nákupom získate minimálne 28 bodov

Dnes si kúpilo 7 zákazníkov

Každý rok fascinujúce novinky a bláznivé atrakcie s neobmedzeným vstupom, taká je Energylandia. V najväčšom zábavnom parku Poľska si užijú zábavu deti všetkých vekových kategórii, a to na jar i na jeseň! Čakajú tu na vás interaktívne hry a aktivity aj rôzne zóny plné zábavy. Nechajte sa vtiahnuť do sveta skvelej rodinnej zábavy!

Uložiť Sledovať Zdielať

9,7

Vynikajúce hodnotenie

127 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Najväčší zábavný park Poľska

Najväčší zábavný park Poľska

Unikátna horská dráha Abyssus s pocitom beztiaže

Unikátna horská dráha Abyssus s pocitom beztiaže

Dračí hrad s najväčšou drevenou dráhou na svete

Dračí hrad s najväčšou drevenou dráhou na svete

Množstvo parkovacích miest a reštaurácií

Množstvo parkovacích miest a reštaurácií

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

od 28,50 €

Nákupom získate minimálne 28 bodov

Energylandia

EnergyLandia

Vybláznite sa v najväčšom poľskom zábavnom parku EnergyLandia, kde na vás čakajú nezabudnuteľné zážitky - 123 atrakcií, veľa horských dráh, kopec interaktívnych hier a aktivít, 6 zón na 70 hektároch, množstvo gastronomických zariadení a reštaurácií je zárukou, že nudiť sa rozhodne nebudete.

EnergyLandia Park sa nachádza v malebnej oblasti, v meste Zator na hranici Sliezska a Malopoľska, menej ako pol hodiny jazdy od Katovíc alebo Krakowa. Nie je to len ďalší lunapark, ktorý ponúka niekoľko jednoduchých zariadení. Je to oveľa viac!

EnergyLandia je prvým plnohodnotným moderným zábavným parkom svetového formátu, ktorý ponúka svojim klientom služby najvyššej kvality pre všetky vekové kategórie: deti, mládež i dospelých. Najlepšie predstavenia, skvelí animátori, hudobníci a vystupujúci, navodia všetkým skvelú náladu.

Mapa parku TU.

Novinky

Bamboo Bay - nová časť Vodného parku s atmosférou afrického leta a 16 toboganmi (otvorené v letnej sezóne).

Wonder Wheel - dlho očakávané obrovské ruské koleso s výškou 53 m a 30 gondolami stojí v zóne Dračí hrad a otvorí vám výhľad na celý park. Tešte sa na oddych, čarovné chvíle a nádherné výhľady.

Detská zóna Bajkolandia pre najmenších

Detská zóna je skutočnou krajinou snov všetkých detí. Vaše deti sa budú môcť vyblázniť na mnohých atrakciách, ktoré sú špeciálne určené pre ne. Všetky zariadenia sú vhodne dekorované, aby pripomínali rozprávkové prostredie. Okrem zábavy však aj vzdelávajú: deti majú možnosť vidieť figúry rozprávkových zvieratiek naživo. Výprava do tejto krajiny bude celkom určite nezabudnuteľných zážitkom!

Nechýba detský kútik kde sa mamičky môžu v pokoji venovať svojim deťom, prezliecť ich, nakŕmiť alebo uspať. K dispozícii majú všetko čo mami potrebujú pre prebaľovanie, kozmetické prípravky, plienky a pod.

Rodinná zóna

Rodinná zóna je zóna určená pre celú rodinu. Všetky zariadenia dostupné v tejto zóne sú určené pre deti a aj pre dospelých. Kraľujú tu vodné atrakcie ako: plavba po divokej rieke, strieľanie z vodných diel či plavba loďkou po špeciálnej vodnej dráhe. Okrem toho tu na rodiny čaká vyhliadkový vláčik a veľká verzia autíčok.

Extrémna adrenalínová zóna

Zóna pre mládež, nazývaná tiež ako extrémna zóna, je skutočnou výzvou, plnou adrenalínu a šialených dobrodružstiev pre dospelých i mládež. Práve tu nájdete najvyššie a najnáročnejšie zariadenia. Sektora je štylizovaný a nadväzuje na antickú kultúru Mayov a Aztékov.

Dračí hrad

Neuveriteľné miesto, ktoré vyzerá ako mestečko vyňaté priamo z Pána prsteňov alebo tajuplného Zaklínača. Uličky štylizované do stredovekej gotiky, ruiny zámkov - všetko postavené z dreva a kameňa. Táto neobyčajná fantasy krajina je zdobená pochodňami a inými prepracovanými dekoráciami. Hlavnou atrakciou je najvyššia drevená dráha na svete Wooden Coaster Zadra, ktorá dosahuje rýchlosť 121 km/h a má sklon až 90 stupňov. 

Vodný park

Napodobňuje tropický ostrov s mnohými atrakciami, zákutiami a vodnou zábavou. Vodná zóna funguje hlavne v letnom období, za dobrého počasia, keď je vonku min. 20 °C.

Big Milk Water Park - v tejto zóne je možné sa slniť alebo si oddýchnuť v tieni slnečníka, slobodne relaxovať spolu so svojimi zverencami pod dohľadom plavčíkov dozerajúcich na ich bezpečnosť. Toto nádherné miesto s priehľadnou vodou a množstvom atraktívnych prekvapení pripomína exotický ostrov.

Absolútnym hitom je obrovská zóna Tropical Fun. Zábava na 14 šmykľavkách, prispôsobených rôznym vekovým skupinám a rôznym stupňom náročnosti! Sú tu aj extrémne zariadenia, ako napr. Kamikadze, ale aj iné, vhodné na rodinnú zábavu. Nová zóna Tropical Fun je najväčším otvoreným vodným parkom v Poľsku a šmykľavka Exotic Fun je jediná v Poľsku! K dispozícii je až 150 pontónov - pre jednu aj dve osoby a obrovská pláž s ležadlami.

Bamboo Bay - nová časť Vodného parku otvorená v roku 2022 so 16 toboganmi: Twisted RUBA, TIRIKI, PLUM alebo OASIS sú kráľovnami tejto zóny.

Gastronómia

EnergyLandia, to sú nielen najlepšie atrakcie a veľké šou. Čím by bol zábavný park bez miest, na ktorých si môžeme oddýchnuť, dobre sa najesť a nájsť chvíľu oddychu pred ďalšími výzvami a dobrou zábavou? Špeciálne pre všetkých pripravili veľa zaujímavých a tematických reštaurácií, krčmičiek a stánkov. Všetko pre to, aby si dospelí a ich ratolesti mohli pochutnať na najlepšej pizze, skvelých jedlách a výborných dezertoch. Po takomto posilnení nezostáva nič iné, ako sa vrátiť k zábave!

Parkovanie

Nemusíte sa starať o vaše auto, pretože parkoviská sú obrovské a majú kapacitu viac ako 2500 vozidiel. Dizajn vstupných brán je dobre premyslený s množstvom kás, ktoré sú vybavené moderným systémom zabraňujúcim tvoreniu dlhých radov. Špeciálne usporiadanie viac ako 7 kilometrov chodníkov zaisťuje, že klienti majú ľahký prístup ku všetkým atrakciám v parku.

GPS: 49.997058 N, 19.412196 E

 

Kontakt

Energylandia

Energylandia

al. 3 Maja 2
32640 Zator, woj. Małopolskie
Poľsko
+48 (33) 486 15 00, +48 724 222 000

info@energylandia.pl
energylandia.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať