Gurmánska 3-chodová večera a 2,5 hod. wellness v hoteli Ambassador**** priamo v centre Košíc

Hotel Ambassador****, Košice - Staré Mesto Hotel Ambassador****, Košice - Staré Mesto (mapa)

Cena  99,00 € Kúpiť 99,00 €

99,00 €

Až 20 % zľava Bežná cena: 125,00 €

Nákupom získate minimálne 99 bodov

Dlhá platnosť

Výnimočný romantický večer s wellness a 3-chodovou večerou v centre Košíc láka najmä svojou romantickou atmosférou. Hotel Ambassador je ideálne miesto pre dokonalé rande alebo dámsku jazdu s najlepšou priateľkou. Zažite magické chvíle v historických podzemných priestoroch wellness centra a vyhladnutí naplňte brušká jedlom tisícich chutí. Na výber máte až 3 hlavné jedlá!

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

13 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Súkromie vo wellness v historických podzemných priestoroch

Súkromie vo wellness v historických podzemných priestoroch

Jacuzzi, tapidárium, suchá fínska sauna a veľký oddychový priestor

Jacuzzi, tapidárium, suchá fínska sauna a veľký oddychový priestor

Parkovanie zdarma na hotelovom parkovisku

Parkovanie zdarma na hotelovom parkovisku

Hotel priamo v centre Košíc

Hotel priamo v centre Košíc

Vyberte si z nasledujúcich možností

99,00 €

Bežná cena: 125,00 €

Nákupom získate minimálne 99 bodov

Hotel Ambassador**** má pre vás ešte aj túto ponuku

Hotel Ambassador****

Hotel Ambassador****

Nachádza sa na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Objekt pôvodne slúžil ako obytný dom. V minulosti prešiel viacerými rekonštrukciami a existujúci vzhľad získal hotel po rekonštrukcii, prístavbe a novostavbe ukončenej v septembri 2009. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie. 

Wellness

Wellness centrum rodinného Hotela Ambassador ponúka výborné možnosti na oddych a vďaka historickým podzemným priestorom aj neopakovateľný zážitok. Jacuzzi, tapidárium, suchá fínska sauna a veľký oddychový priestor sú pre hostí skvelou oázou pokoja. Útulné wellness centrum poteší predovšetkým tých, ktorí uprednostňujú pokojnú a privátnu atmosféru. Odpočinok si môžete spríjemniť nápojom alebo špeciálnymi chuťovkami.

Vybavenie SPA centra:

  • jacuzzi pre 4 osoby
  • fínska (suchá) sauna
  • tapidárium
  • ochladzovacia zóna
  • oddychová zóna (lehátka a sedenie)

Gastronómia

Hotelová reštaurácia ponúka všetko, čo máte rádi a to priamo v historickom centre krásnych Košíc. Menu, pripravené talentovaným šéfkuchárom Ondrejom Kuncom, ponúka kreatívne jedlá, ale aj úžasné chutné sezónne klasiky a lahodné dezerty. Reštaurácia  má k dispozícii aj dva privátne salóniky a v lete príjemnú letnú terasu. Majú aj vináreň, kde si môžete nerušene posedieť s partnerom či priateľmi pri fľaši dobrého vína.

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v 5 jednolôžkových, 16 dvojlôžkových izbách a 2 luxusných izbách typu apartmán. Štandardným vybavením izieb je LCD- TV s hotelovým televíznym „interaktívnym systémom“, klimatizácia, priama telefónna linka, káblový aj WIFI internet, rýchlovarná konvica, WC s kúpeľnou, vaňou a sprchou alebo sprchovacím kútom a sušič vlasov.

Izby a apartmány s exkluzívnym výhľadom na Hlavnú ulicu ako aj do starobylého dvora s Františkánskym kostolom sv. Antona Paduánskeho. V novopostavenej časti hotela sa nachádzajú izby typu De luxe kde nájdete pokojné miesto pre pobyt priamo v srdci mesta. Kapacita hotela poskytuje 41 lôžok v 5 jednoposteľových, 16 dvojposteľových izbách a dvoch apartmánoch.

Kontakt

Hotel Ambassador****

Hotel Ambassador****

Hlavná 101
04001 Košice
Slovensko
+421 0905 220 430

Po - Pi 10.00 - 22.00 hod.
So - Ne 10.00 - 22.00 hod.

ambassador@ambassador.sk
www.ambassador.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Slovenské technické múzeum približne do 100 m Miklušova väznica približne 300 m Východoslovenské múzeum približne 400 m Dóm sv. Alžbety približne 500 m Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 2 km

Kúpalisko Triton približne 3 km Detská železnica Košice približne 3 km Vyhliadková veža Hradová približne 4 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 7 km Zoologická záhrada Košice približne 8 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 11 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 16 km Antonova jaskyňa približne 16 km Gejzír v Herľanoch približne 18 km Hrad Slanec približne 18 km Vodná nádrž Ružín približne 20 km Hatinská jaskyňa približne 20 km Jasovská jaskyňa približne 21 km Múzeum vína približne 23 km Opálové bane približne 25 km Hámre v Medzeve približne 27 km Kamenný most cez Hnilec približne 27 km Solivar v Prešove približne 28 km Zbojnícky hrad približne 29 km Kúpalisko Plaza Beach približne 29 km Zámutovské skaly približne 29 km Rozhľadňa na Kloptani približne 30 km Turniansky hrad približne 31 km Hrad Šebeš približne 32 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 36 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 36 km Kláštor Trebišov približne 36 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 37 km Kapušiansky hrad približne 37 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 39 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 41 km Hrad Čičava približne 41 km Vyhliadková veža Tokaj približne 45 km Jaskyňa Zlá diera približne 45 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 46 km Veľká Domaša približne 46 km Hrad Brekov približne 47 km Spišský Hrad približne 47 km Spišská Kapitula približne 49 km Hrad Krásna Hôrka približne 49 km Národný park Slovenský kras približne 49 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať