Dovolenka pri legendárnej Zelenej žabe so vstupom do jedinečného vonkajšieho saunového sveta alebo na kúpalisko

Vila Ivana, okres Trenčín, Trenčianske Teplice Vila Ivana, okres Trenčín, Trenčianske Teplice (mapa)

Cena od 125,00 € Kúpiť od 125,00 €

od 125,00 €

Bežná cena: 130 - 200,00 €

Nákupom získate minimálne 125 bodov

Extra dlhá platnosť

Slnko sa o vás opiera, mení tón vašej pokožky na bronz. Vy si užívate výbornú osviežujúcu trenčiansku vodu 33 m bazéna. Samozrejmosťou tejto senzácie sú slnečné terasy s lehátkami a priestor pre oddych. Zvoliť si môžete aj pobyt so vstupom do wellness. A najkrajšie na tom je, že vaše wellness kráľovstvo sa rozprestiera priamo v lese.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

9 hodnotení

4 zákazníkov odporúča
0 zákazníkov neodporúča

Prečo si vybrať túto ponuku

Nádherné prostrediev srdci slovenskej prírody Nádherné prostrediev srdci slovenskej prírody

4 sauny, ochladzovací bazén, luxusná vírivka 4 sauny, ochladzovací bazén, luxusná vírivka

Nenáročné ubytovanie s raňajkami Nenáročné ubytovanie s raňajkami

Pán minút chôdze od kúpaliska Zelená žaba Pán minút chôdze od kúpaliska Zelená žaba

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
125,00 €

3 noci
189,00 €

2 noci
129,00 €

3 noci
189,00 €

Nákupom získate minimálne 125 bodov

Vila Ivana

Slnko sa o vás opiera, mení tón vašej pokožky na bronz. Vy si užívate výbornú osviežujúcu trenčiansku vodu 33 m bazéna. Samozrejmosťou tejto senzácie sú slnečné terasy s lehátkami a priestor pre oddych. Zvoliť si môžete aj pobyt so vstupom do wellness. A najkrajšie na tom je, že vaše wellness kráľovstvo sa rozprestiera priamo v lese.

Saunový svet Zelená žaba

Saunový svet v lese je unikátny svojou polohou a konštrukciou. Prevádzka saunového sveta je celoročná.

Fínska sauna

Je najhorúcejšia a najsuchšia z tunajších termálnych kabínok. S teplotou medzi 70-100 °C je skvelým miestom pre rýchlu a účinnú detoxikáciu a povzbudenie celého organizmu.

Bylinková sauna

Zvlhčujúca miestnosť s teplotou okolo 45-50 °C, je najvhodnejšou lokalitou v našich kúpeľoch, pre regeneráciu vlasov a pokožky. Má blahodarné účinky založené na pozitívnom vplyve svetelnej, tepelnej a farebnej terapie a zmesi byliniek.

Parná sauna

Tento typ procedúry je pôvodom zo starého Ríma, kde sa k výhrevu používal systém podlahového vykurovania. V tejto kabínke dochádza, pri teplotách 45-47 °C k dokonalému očisteniu a exfoliácii tela.

Infrasauna

Využíva nižšiu teplotu (45 °C), práve preto je vhodná aj pre osoby zle znášajúce vysokú teplotu. Toto hĺbkové teplo stimuluje svaly a orgány, zvýšením telesnej teploty sa zaistí účinné prekrvenie organizmu. Infrasauna je veľmi príjemná a nezaťažuje organizmus.

Kúpalisko Zelená žaba

Kúpalisko Zelená žaba je vhodné pre všetky vekové kategórie. Areál kúpaliska je otvorený celoročne. Počas zimnej sezóny môžu návštevníci využívať služby reštaurácie a vonkajšieho saunového sveta. Vonkajšie bazény sú počas zimnej sezóny zatvorené.

Znovuzrodenie legendy

Zelená žaba je legendárnym kúpaliskom vybudovaným ešte v roku 1936. Považuje sa za medzník vo funkcionalistickej tvorbe na Slovensku, pretože ako jedna z mála úspešne experimentuje s väzbou na zložitý terén. Mimoriadny ohlas našla aj v zahraničnej odbornej literatúre. V tomto diele vytvoril architekt Bohuslav Fuchs jednu z vrcholných architektúr, ktorá svojou umeleckou hodnotou presahuje rámec Slovenska i doby, v ktorej vznikla. 

Veľká zmena nastala 1. 8. 2015, keď Zelená žaba opäť privítala svojich návštevníkov. Areál prešiel úplnou rekonštrukciou. Okrem plaveckého bazéna pribudol detský bazén, vonkajší saunový svet, kolkáreň, VIP zóna a novú tvár dostala aj panoramatická reštaurácia, v ktorej sa nachádza legendárny krb. Ročne navštívi Zelenú žabu niekoľko desiatok tisíc návštevníkov.

Kontakt

Vila Ivana

Vila Ivana

ulica 17. Novembra 17
914 51 Trenčianske Teplice
Slovensko
+421 903 987 943

Check-in od 14.00 hod. Check-out do 10.00 hod.
Otváracie hodiny reštaurácie: Pia - Ne 11.00 - 19.00 hod. (otvorené len počas letnej sezónny do 31.8.2021)
Otváracie hodiny saunového sveta: Str - Pia 16.00 - 22.00 hod., So - Ne 14.00 - 22.00 h

vila-ivana@vila-ivana.sk
www.vila-ivana.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem