Lymfodrenáž tváre, masáž hlavy Champi aj reflexná masáž chodidiel v Prerelax – Exclusive Thai centrum

PreRelax Exclusive massage, Bratislava - Dúbravka PreRelax Exclusive massage, Bratislava - Dúbravka (mapa)

Cena od 27,90 € Kúpiť od 27,90 €

od 27,90 €

Až 44 % zľava Bežná cena: 47,80 - 67,80 €

Nákupom získate minimálne 27 bodov

S pribúdajúcimi rokmi vznikajú na tvári rôzne opuchy, ktoré tvár menia. Najčastejšie a najvýraznejšie sú opuchy očí. Lymfomasáž tváre pomáha nežiadúce príznaky odstraňovať tým, že prebúdza lymfatický systém k aktívnej činnosti. Dotyky tejto masáže sú jemné a ľahké. Pomáha pri únave, spomaľuje proces starnutia a tvorbu vrások.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,4

Vynikajúce hodnotenie

13 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Harmonické prostredie pre dokonalý relax

Harmonické prostredie pre dokonalý relax

Masáže vykonáva kvalifikovaná slovenská terapeutka

Masáže vykonáva kvalifikovaná slovenská terapeutka

Vrátane vstupov do sáun a spa

Vrátane vstupov do sáun a spa

Jednoduchá dostupnosť a parkovanie

Jednoduchá dostupnosť a parkovanie

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

od 27,90 €

Bežná cena: 47,80 - 67,80 €

Nákupom získate minimálne 27 bodov

PreRelax Exclusive massage má pre vás ešte aj tieto ponuky

PreRelax Exclusive massage

Povrchové čistenie pleti

Má odstrániť s povrchu kože stopy prachu, zbytky použitého krému, púdru alebo líčidiel. Pleť môžeme očistiť rôznymi prípravkami, väčšinou ako prvé volíme prípravky na tukovej báze, ako sú čistiace pleťové mlieka, hydrofilné oleje (vodou umývateľné) a čistiace alebo odličovacie krémy, pretože nečistota z ovzdušia, prach, líčidlá a zbytky krému sú v prípravkoch s tukovou zložkou lepšie rozpustné a ľahšie sa z pleti odstránia. Až potom použijeme pleťovú vodu, ktorou pleť dočistíme. Čistenie má byť jemné aby sme nevtierali nečistotu do pórov. 

Veľká masáž tváre

Odborne prevedená kozmetická masáž plní zo všetkých kozmetických úkonov najlepšie svoje poslanie t.j. odďaľovanie starnutia kože. Patrí medzi najúčinnejšie prostriedky v boji so starnutím pleti tváre. 

Účinky kozmetickej masáže

1. Priaznivo pôsobí na nervové zakončenia kože a tým priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu. Kozmetická masáž vyžaduje pokojné prostredie.

2. Zlepšuje prekrvenie kože. Zlepšením prísunu kyslíka sa lepšie odplavujú produkty tkanivového metabolizmu, čím sa zmierňuje únava.

3. Z kožného povrchu sa mechanicky odstraňujú najstaršie rohové bunky (jemná exfoliácia), takže pleť nadobúda mladší vzhľad.

4. Tlakom masírujúcich prstov sa odstraňujú mazové zátky a uvoľňujú sa vývody potných a mazových žliaz.

5. Urýchli sa metabolizmus v koži, a tým sa znižuje vrstva podkožného tuku.

Lymfodrenáž tváre a dekoltu 

Je vynikajúci spôsob na odstránenie opuchov v tvári, účinkuje proti vráskam, pretože umožňuje prietok lymfy, ktorá odvádza škodliviny z podkožia. Tým sa bunky regenerujú a detoxikujú.

S pribúdajúcimi rokmi vznikajú na tvári rôzne opuchy, ktoré tvár menia. Najčastejšie a najvýraznejšie sú opuchy očí. Lymfomasáž tváre pomáha nežiadúce príznaky odstraňovať tým, že prebúdza lymfatický systém k aktívnej činnosti. Dotyky tejto masáže sú jemné a ľahké. Pomáha pri únave, spomaľuje proces starnutia a tvorbu vrások.

Lymfodrenážna masáž tváre a dekoltu – príjemná dotyková masáž, udržiava v činnosti lymfatický systém, ktorý očisťuje telo od škodlivých látok. Samotná masáž sa vykonáva na sucho.

Lymfodrenáž tváre vychádza z poznatkov o lymfatickom systéme tváre. Lymfatický systém z medzibunkových priestorov odplavuje nečistoty, ktoré následne filtruje v lymfatických uzlinách. Zbavuje tak naše telo metabolitov, odpadových látok, a rôznych škodlivých častíc. Vďaka tejto drenačnej činnosti podpora lymfatického systému prináša mnohé benefity.

Podporuje odstránenie:

 • opuchov tváre a očí, opuchov po úraze, pri tehotenstve
 • spomaľuje tvorbu vrások a kruhov pod očami
 • pomáha pri odstraňovaní akné a rôznych kožných defektov
 • migrény a bolesti hlavy
 • únavy a stresu
 • zvyšuje imunitu organizmu 

 Masáž hlavy Champi

Masáž je zameraná najmä na oblasť hlavy a vznikla pred 4000 rokmi. Pôvodne tvorila súčasť starostlivosti žien o vlasy, na ktoré sa nanášali rozličné typy olejov. Masáž účinkuje nielen na telesnej ale i emocionálnej úrovni. Upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Masážou kože na hlave sa stimuluje prítok krvi do vlasových folikulov, čím sa zlepšuje ich zásobovanie živinami, čo je potrebné pre rast zdravých vlasov. V súčasnosti je najčastejšou príčinou nedostatočného prúdenia krvi svalové napätie spôsobené stresom. Je veľmi prospešná vďaka tomu, že sa praktizuje na častiach, ktoré sú dôležitými energetickými centrami. V Indii dostávajú ľudia túto masáž často už od narodenia.

Účinky:

 • zbavuje každodenného stresu, napätia a únavy
 • masáž podporuje rast vlasov
 • omladzuje pleť (zvlášť vhodné pre dámy)
 • pôsobí relaxačne , upokojuje , uvoľňuje, uspáva
 • vhodné pre deti od 6 rokov
 • pomáha odstraňovať bolesť v oblasti šije a hlavy spôsobeného napätím
 • zvyšuje koncentráciu
 • zlepšuje výkonnosť obehového a lymfatického systému
 • zabezpečuje príval blahodarnej energie

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel využíva tlak a masáž reflexných zón na chodidle. Je známe, že naše chodidlo predstavuje celé ľudské telo. Mnohé body sú umiestnené na oboch chodidlách párovo. Body na pravom chodidle pravdepodobne zodpovedajú častiam na pravej strane tela, body na ľavom chodidle zodpovedajú tým častiam, ktoré sú na ľavej strane tela. Existuje však niekoľko bodov, ktoré sa nachádzajú len na jednom chodidle (body pre srdce, slezinu a žlčník). 

 • zlepšenie krvného obehu
 • obnovenie funkcie zablokovanej nervovej sústavy
 • poruchy pohybového systému
 • zablokovaná krčná chrbtica
 • bolesti všetkých veľkých kĺbov
 • migrénozné stavy
 • diagnostický a terapeutický účinok

Kyslíková terapia

Zbavuje vrások a celulitídy, spomaľuje proces starnutia pleti, dopĺňa hydratáciu pokožky a zvyšuje jej elasticitu, detoxikuje a čistí pleť, aktivuje obnovu buniek pleti, alergie, astma, bronchitída, chronická únava, ochorenia srdca a obehového systému, choroby kože či tráviaceho traktu, migréna a bolesti hlavy.

Soľná jaskyňa

Soľné jaskyne sú určené pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie. Je tu mikroklíma s obsahom základných stopových prvkov potrebných pre organizmus, porovnateľná so vzduchom pri mori počas búrky. Za 45 minút „nadýchate“ do tela toľko iónov, ako počas 2-3 dňového pobytu pri mori. Preto je návšteva soľnej jaskyne vhodná pre tých, čo nemajú čas, respektíve možnosť ísť k moru. Je určená tým, ktorí potrebujú podporiť svoje zdravie, resp. zmierniť prejavy niektorých ochorení. 

Soľná jaskyňa v Prerelax centre je vybudovaná výlučne z prírodného materiálu patentovanou technológiou – z rôznych druhov kamennej a morskej soli a vytvára jedinečnú mikroklímu, pri ktorej sa uvoľňujú prvky jódu, magnézia, selénu, brómu a vápnika. Tieto vynikajúce liečivé účinky soli sú známe už niekoľko stáročí. Relaxačné posedenie v nezvyklej atmosfére soľnej jaskyne sa vyrovná pobytu pri mori v čase po búrke, kedy je ovzdušie v prímorskej oblasti nasýtené veľkým množstvom jódu.

Mikroklíma zariadenia pomáha pri liečení mnohých chorôb: zápal pľúc, priedušiek priedušková astma, zápal hrdla, hrtana, nosa, chronická nádcha, alergie, srdcové choroby, poinfarktové stavy, vysoký krvný tlak, nedostatočná činnosť štítnej žľazy, dermatologické choroby, znížená činnosť vegetatívneho nervového systému, prepracovanosť, neurózy, znížená odolnosť voči stresu, nadváha.

Inclusive počas pobytu

Inclusive počas pobytu v SPA centre,  na Slovensku pravdepodobne jediné SPA centrum poskytujúce tieto služby Inclusive. Zahŕňa indické a thajské pravé čaje, rizling vlašský, cabernet savignon a kávu.

Kontakt

PreRelax Exclusive massage

PreRelax Exclusive massage

Pod Záhradami 62
84102 Bratislava
Slovensko
0948 666 444

Po – Ne: 9:00 - 21:00 hod.

prerelax@centrum.sk
www.prerelax.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať