Letné thajské královské masážne balíčky s extra procedúrami v PreRelax – Exclusive Thai centre

PreRelax Exclusive massage, Bratislava - Dúbravka PreRelax Exclusive massage, Bratislava - Dúbravka (mapa)

Cena od 9,90 € Kúpiť od 9,90 €

od 9,90 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 12 - 95,70 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Dlhá platnosť

Vyberte si jeden z piatich kráľovsky bohatých balíčkov a vychutnajte si jedinečné chvíle božského oddychu. Procedúry vás vytrhnú z rutiny všedných dní a zaručia krásu, pôvab, dokonalý luxus a nekonečnú telesnú a duševnú pohodu. Navyše balíčky zahŕňajú Inclusive počas celého pobytu v SPA centre – občerstvenie pre ešte hlbší zážitok z návštevy PreRelax centra.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,3

Vynikajúce hodnotenie

243 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Harmonické prostredie pre dokonalý relax

Harmonické prostredie pre dokonalý relax

Luxusná párová procedúra

Luxusná párová procedúra

Vrátane vstupov do sáun a spa

Vrátane vstupov do sáun a spa

Jednoduchá dostupnosť a parkovanie

Jednoduchá dostupnosť a parkovanie

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 9,90 €

Bežná cena: 12 - 95,70 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

PreRelax Exclusive massage má pre vás ešte aj tieto ponuky

PreRelax Exclusive massage

Prerelax v Exclusive Thai centrum

Vyberte si jeden z kráľovských balíčkov Prerelax v Exclusive Thai centre a vychutnajte si jedinečné chvíle relaxu a božskej pohody. Navyše balíčky zahŕňajú ďalšie služby počas celého pobytu v SPA centre.

Thajská láska

Táto masáž je možná len pre zamilované páry, ktoré si pri spoločnej masáži s dvomi Thajkami upevnia vzťah a rozkvitne im láska. Masáž vykonávajú kvalifikované thajské terapeutky s dlhoročnou praxou školenou v prominentnej škole klasickej thajskej masáže v kláštore Wat Pho v Bangkoku. Je to veľmi obľúbená aromaterapeutická procedúra, ktorá spája pôsobenie tropických vôní s upokojujúcou masážou zamilovaného páru.

Celotelová thajská olejová bylinková masáž

Intenzívne masážne pohyby na tele prenikajú hlboko do svalov po celom tele. Esenciálne olejové emulzie odstraňujú tlak a napätie v celom tele. Má relaxačné účinky a nastoluje stav duševnej rovnováhy. Pomocou tejto masáže sa vám v tele znova rozprúdi energetický tok. Masáž posilňuje imunitu, zlepšuje spánok, detoxikuje organizmus a jemne odburáva podkožný tuk.

Rašelinový zábal

Rašelina je podávaná v polopriepustných membránových vreckách. Z vonkajšej nepriepustnej strany sa na rašelinové vrecko priloží zohriaty parafínový nosič tepla, ktorý rašelinu postupne prehrieva až na požadovanú teplotu 44°C. Potom sa zákazník prikryje a relaxuje pri príjemnej relaxačnej hudbe. Zábal zlepšuje prekrvenie, činnosť svalstva, kĺbov a posilňuje imunitu. V balneoterapii majú rašelinové zábaly svoje miesto. Ich prospešnosť je preverená generáciami. Rašelina je zložená z viac ako stoviek rastlín, rastúcich v plodnej pôde. Obsahuje veľké množstvo živín, prírodných stopových prvkov, minerály a látky, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez ľudskú pokožku. Rašelina je bohatá na organické látky, najmä na kyselinu huminovú, triesloviny, vosky a enzýmy. Rašelinový zábal má fantastický pozitívny vplyv na celý organizmus. Kombinácia masáže a rašelinového zábalu je procedúra veľmi doporučená rehabilitačnými pracovníkmi, ako aj Slovenskou lekárskou komorou.

Kontakt

PreRelax Exclusive massage

PreRelax Exclusive massage

Pod Záhradami 62
84102 Bratislava
Slovensko
0948 666 444

Po – Ne: 9:00 - 21:00 hod.

prerelax@centrum.sk
www.prerelax.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať