Pobyt s výhľadmi na Zemplínsku šíravu v hoteli Eurobus****

Hotel Eurobus ****, Zemplínská šírava Hotel Eurobus ****, Zemplínská šírava (mapa)

Cena od 186,00 € Kúpiť od 186,00 €

od 186,00 €

Až 3 % zľava Bežná cena: 192 - 860,00 €

Nákupom získate minimálne 186 bodov

Dlhá platnosť

Keď sa ráno prebudíte v hoteli Eurobus, očarí vás nekonečný výhľad na vodnú hladinu, čerstvý vzduch a chuť objavovať okolitú prírodu. Po výdatných raňajkách si užijete relax na slnečnej terase, deň strávite nabitý aktivitami, večer si oddýchnete vo wellness centre a opäť zaspíte v objatí príjemného šumu Zemplínskej šíravy. Vychutnajte si 4-hviezdičkové ubytovanie na špici polostrova Medvedia hora.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,5

Vynikajúce hodnotenie

20 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vstup do hotelového Wellness & SPA centra aj fitness centra

Vstup do hotelového Wellness & SPA centra aj fitness centra

4-hviezdičkový hotel s upraveným okolím, súkromnou plážou a detským ihriskom

4-hviezdičkový hotel s upraveným okolím, súkromnou plážou a detským ihriskom

K dispozícií aj elektro nabíjačka pre autá

K dispozícií aj elektro nabíjačka pre autá

Bohaté raňajky a večera s výhľadom na Zemplínsku šíravu

Bohaté raňajky a večera s výhľadom na Zemplínsku šíravu

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
239,00 €

3 noci
358,00 €

4 noci
477,00 €

5 nocí
596,00 €

1 noc
186,00 €

2 noci
372,00 €

3 noci
529,00 €

4 noci
687,00 €

5 nocí
834,00 €

2 noci
277,00 €

3 noci
415,00 €

4 noci
553,00 €

5 nocí
691,00 €

Nákupom získate minimálne 186 bodov

Hotel Eurobus ****

Hotel Eurobus****

Hotel Eurobus**** sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov. Pre svoje dobré klimatické podmienky a najväčší počet slnečných dní je vyhľadávanou oblasťou cestovného ruchu s možnosťami kúpania, surfovania, jachtingu, vodných športov, ako aj vychádzkami v okolí.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v klimatizovaných izbách a apartmánoch. Izby sú pokryté kobercom a vybavené barom s chladničkou, satelitným LED televízorom, wifi pripojením, čajovým servisom, trezorom a telefónom. Každá izba a apartmán má vlastnú loggiu, z ktorej je priamy výhľad na vodnú hladinu jazera. Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je sprchový gél, tekuté mydlo na ruky a toaletný papier, ktorý chyžné pravidelne dopĺňajú v rámci denného upratovania. Niektoré z izieb a apartmánov ponúkajú nocľah formou prístelky.

Reštaurácia s prímorskou atmosférou

V reštaurácii hotela si pochutnáte na výborných špecialitách a nádherný výhľad na vodnú hladinu šíravy umocní váš gastronomický zážitok. Pohodlne sa tu usadí 110 hostí a letná terasa poskytuje ďalších 30 miest na sedenie.

Raňajky aj večere sú podávané formou švédskych stolov alebo formou výberu z jedálneho lístka (v závislosti od obsadenosti hotela). Zaujímavosťou sú aj špeciálne akcie ako Biznis raňajky, Čaj nielen o piatej, Piknik v hotelovej záhrade či sezónne kačacie hody.

Reštaurácia hotela je otvorená denne od 8:00 do 20:00 hod.

WELLNESS & SPA

Hotelové wellness centrum ponúka okrem dokonalých výhľadov aj infra saunu, fínsku saunu, parnú saunu, hydromasážny bazén a ochladzovací bazén. Nechýba ani perličkový bazén s dokonalou scenériou a masážny priestor.

Sauny majú blahodárny účinok na zdravie a sú výborné ako prevencia proti rôznym chorobám. Ich účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Pôsobia na reguláciu krvného tlaku a telesnej teploty.

Pobyt v hydromasážnom bazéne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti a v priebehu niekoľkých minút uvoľňuje svaly a celé telo. Celkovo pôsobí na psychickú úľavu pre myseľ. Odpočiniete si, zbavíte sa stresu a nadobudnete stratenú rovnováhu a duševnú pohodu. Pomáha tiež proti nespavosti.

Kontakt

Hotel Eurobus ****

Hotel Eurobus ****

Zemplínska šírava
07235 KALUŽA
Slovensko
+421 908 783 632

manager@hoteleurobus.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať