Jedinečný Ekorezort Vendelín v prírode pre rodiny aj páry s raňajkami

Ekorezort Vendelín, Horné Považie - Podskalie Ekorezort Vendelín, Horné Považie - Podskalie (mapa)

Cena od 129,00 € Kúpiť od 129,00 €

od 129,00 €

Až 34 % zľava Bežná cena: 198 - 1 134,00 €

Nákupom získate minimálne 129 bodov

Dlhá platnosť

Vyberte sa relaxovať do panenskej prírody medzi súľovskými a strážovskými vrchmi. Jedinečný Ekorezort Vendelín je miesto, kde si každý príde na svoje. Využite príležitosť na nenáročnú turistiku, prechádzky a aktivity v okolí. Rezort ponúka ubytovanie v 2-lôžkových izbách v Dependance Javorina alebo v rodinnom bungalove pre 2 osoby a 2 detí zadarmo.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,5

Vynikajúce hodnotenie

2 hodnotenia

0 zákazníkov odporúča
0 zákazníkov neodporúča

Prečo si vybrať túto ponuku

Unikátne ubytovanie v krásnej panenskej prírode, priamo pod Podskalským Roháčom

Unikátne ubytovanie v krásnej panenskej prírode, priamo pod Podskalským Roháčom

Ekofood ponuka z poctivých a kvalitných surovín priamo z farmy Ekoraj

Ekofood ponuka z poctivých a kvalitných surovín priamo z farmy Ekoraj

Deti do 3 rokov a 1 dieťa do 6 rokov zadarmo

Deti do 3 rokov a 1 dieťa do 6 rokov zadarmo

Vstup do Relax zóny v rámci pobytu

Vstup do Relax zóny v rámci pobytu

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
129,00 €

3 noci
193,50 €

4 noci
258,00 €

5 nocí
322,50 €

6 nocí
387,00 €

2 noci
249,00 €

3 noci
373,50 €

4 noci
498,00 €

5 nocí
622,50 €

6 nocí
747,00 €

Nákupom získate minimálne 129 bodov

Ekorezort Vendelín

Ekorezort Vendelín

Jedinečný ekologický ubytovací rezort s bohatou ponukou komplexných služieb a širokou škálou možností. Ak si chcete oddýchnuť a vychutnať skvelé eko jedlo, tak Ekorezort Vendelín je tu pre vás.

Ekorezort Vendelín je umiestnený medzi súľovskými a strážovskými vrchmi na úpätí Podskalského Roháča, ktorý je národným parkom s piatym stupňom ochrany. Toto krásne prostredie ponúka množstvo príležitostí na nenáročné túry, prechádzky a aktivity.

Ubytovanie

Ekorezort Vendelín ponúka možnosť ubytovania pre rodiny, páry a väčšie skupiny v rôznych ubytovacích zariadeniach. Aktuálna celková ubytovacia kapacita je spolu 200 osôb.

JAVORINA DEPENDENCE (2-lôžkové izby a apartmány)
Ubytovanie vyššieho štandardu, ktoré sa nachádza priamo pod lesom oproti reštaurácii a hlavnej sále. Novozrekonštruované moderné priestory zaručia všetok komfort pre páry, rodiny s deťmi, svadobných hostí či menšiu partiu priateľov.

Javorina Dependence disponuje dvomi nádhernými apartmánmi s manželskou posteľou, obývacou miestnosťou a ôsmimi 2-lôžkovými izbami. Apartmány a každá izba má vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a sú vybavené prístelkou, TV a WIFI pripojením.

Rodinné bungalovy

Samostatne stojace bungalovy v tichej časti areálu s výhľadom na Podskalský Roháč a okolitú prírodu ako stvorené pre rodiny s deťmi. Zmodernizované priestory, ktoré zahŕňajú spálňu a obývaciu izbu s
kuchynským kútom. V rámci vybavenia je k dispozícii TV, wifi pripojenie, chladnička, riady a parkovanie v blízkosti ubytovania.

Doplnkové služby

Relax zóna
Miesto určené na oddych a regeneráciu. K dispozícii je fínska sauna a kaďa s masážnymi tryskami. Počas relaxu sa každý môže kochať výhľadom na Podskalský Roháč prípadne si vychutnať svoj obľúbený drink.

E-bike požičovňa
Pre všetkých aktívnych ľudí je k dispozícii možnosť požičať si bicykel alebo elektro bicykel a objaviť okolitú prírodu. V okolí sú trasy rôznej náročnosti od tých pre rodiny s deťmi až po skúsených nadšencov
vyhľadávajúcich náročné výjazdy alebo technické zjazdy. Taktiež je možné navštíviť niektorú z jaskýň, ktoré sú typické pre tento región.

Požičovňa elektro autíčok
Pre najmenších sú pripravené elektro autíčka, ktoré je možné prenajať a zajazdiť si v rámci areálu. K dispozícii sú modely v rôznych farebných prevedeniach, ktoré potešia chlapcov a dievčatá.

Bazén
V letných mesiacoch júl a august k dispozícii zóna s bazénom, bazénom s vodnou šmykľavkou a skákacím hradom.

Reštaurácia

Ochutnajte špičkovú gastronómiu, ktorá stavia na kvalite a starostlivo vybraných čerstvých surovín z domáceho chovu vlastnej farmy Ekoraj a lokálnych chovateľov regiónu Považia. Držia sa tu hesla, že k výbornému jedlu patrí kvalitné víno, a preto tu nájdete ponuku vín Ostrožovič. Spojenie kvalitného vína, výborného jedla, štýlového interiéru a príjemnej atmosféry zaručí skutočný gastronomický zážitok.

Špeciality, ale aj tradičné jedlá a bohatý výber nápojov si môžete vychutnať v hlavnej reštaurácii alebo na terase s nádherným výhľadom na les.

Kontakt

Ekorezort Vendelín

Ekorezort Vendelín

Podskalie 107
018 22 Podskalie
Slovensko
+421 918 908 684

recepcia@ekorezort.sk
ekorezort.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Čičmany približne 11 km Manínska tiesňava približne 11 km Považský hrad približne 11 km Betlehem v Rajeckej Lesnej približne 13 km Kúpalisko Veronika približne 14 km

Kľak približne 15 km Súľovské skaly približne 17 km Súľovský Hrad približne 17 km Rajecké Teplice - kúpele približne 19 km Hrad Lednica približne 19 km Kúpalisko Laura približne 20 km Lietavský hrad približne 21 km Vršatské bradlá približne 22 km Hrad Vršatec približne 22 km Znievsky hrad približne 25 km Zelená žaba približne 25 km Kúpele Trenčianske Teplice približne 26 km Rozhľadňa na Svederníckom vrchu približne 28 km Budatínsky zámok približne 29 km Bojnická zoologická záhrada približne 31 km Bojnický zámok približne 31 km Aqua Eden približne 31 km Hrad Strečno približne 33 km Zrúcanina Hradu Uhrovec približne 33 km Múzeum slovenskej dediny v Martine približne 34 km Slovenské národné literárne múzeum približne 34 km Trenčiansky Hrad približne 34 km Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka približne 34 km Kaštieľ Mošovce približne 35 km Turčianske Teplice - kúpele približne 36 km Kaštieľ Radoľa približne 37 km Hornonitriansky banský skanzen približne 37 km Hrad Blatnica približne 37 km Gaderská dolina približne 39 km Ostrá približne 40 km Sklabinský hrad približne 41 km Korňanský ropný prameň približne 42 km Rozhľadňa Marťákov kopec približne 42 km Kremnica, stred Európy približne 47 km Jánošíkove múzeum približne 48 km Rozhľadňa Terchovské srdce približne 48 km Orloj so slnečným časom približne 48 km Sudopark približne 48 km Rozhľadňa na vrchu Bobovec približne 49 km Vodný žľab Rakytovo približne 49 km Hrad Beckov približne 50 km Banské Múzeum Kremnica približne 50 km Harmanecká jaskyňa približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať