Ekorezort Vendelín – ubytovanie v čistej prírode pre dvoch v štandardnej izbe alebo pre 30-tich vo veľkej chate

Ekorezort Vendelín, Horné Považie - Podskalie

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ekorezort Vendelín – ubytovanie v čistej prírode pre dvoch v štandardnej izbe alebo pre 30-tich vo veľkej chate

Ekorezort Vendelín, Horné Považie - Podskalie Ekorezort Vendelín, Horné Považie - Podskalie (mapa)

Ukončené od 159,00 €

od 159,00 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 178,90 - 600,00 €

Vyberte sa do zeme čistej prírody a nechajte sa rozmaznávať v Ekorezort Vendelín – na mieste, kde si každý príde na svoje. Ak si chcete oddýchnuť a vychutnať skvelé eko jedlo, tak ste tu správne. Alebo využite príležitosť na nenáročné túry, prechádzky a aktivity v okolí. Rezort ponúka ubytovanie v 2-lôžkových izbách v Dependance Javorina alebo vo veľkej 30-lôžkovej Chate Podskalský Roháč.

10

Vynikajúce hodnotenie

1 hodnotenie

0 zákazník odporúča
0 zákazník neodporúča

Prečo si vybrať túto ponuku

Unikátne ubytovanie v krásnej panenskej prírode, priamo pod Podskalským Roháčom

Unikátne ubytovanie v krásnej panenskej prírode, priamo pod Podskalským Roháčom

Ekofood ponuka z poctivých a kvalitných surovín priamo z farmy Ekoraj

Ekofood ponuka z poctivých a kvalitných surovín priamo z farmy Ekoraj

Deti do 3 rokov zadarmo

Deti do 3 rokov zadarmo

V ponuke prenájom celej 30-lôžkovej chaty

V ponuke prenájom celej 30-lôžkovej chaty

Ekorezort Vendelín

 • vonkajší bazén vonkajší bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • reštaurácia reštaurácia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • baby friendly baby friendly
 • pet friendly pet friendly
 • vlastná strava vlastná strava
 • raňajky raňajky
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • vstup do wellness vstup do wellness

Ekorezort Vendelín

Jedinečný ekologický ubytovací rezort s bohatou ponukou komplexných služieb a širokou škálou možností. Ak si chcete oddýchnuť a vychutnať skvelé eko jedlo, tak Ekorezort Vendelín je tu pre vás.

Ekorezort Vendelín je umiestnený medzi súľovskými a strážovskými vrchmi na úpätí Podskalského Roháča, ktorý je národným parkom s piatym stupňom ochrany. Toto krásne prostredie ponúka množstvo príležitostí na nenáročné túry, prechádzky a aktivity.

Ubytovanie

Ekorezort Vendelín ponúka možnosť ubytovania pre rodiny, páry a väčšie skupiny v rôznych ubytovacích zariadeniach. Aktuálna celková ubytovacia kapacita je spolu 200 osôb.

JAVORINA DEPENDENCE (2-lôžkové izby a apartmány)
Ubytovanie vyššieho štandardu, ktoré sa nachádza priamo pod lesom oproti reštaurácii a hlavnej sále. Novozrekonštruované moderné priestory zaručia všetok komfort pre páry, rodiny s deťmi, svadobných hostí či menšiu partiu priateľov.

Javorina Dependence disponuje dvomi nádhernými apartmánmi s manželskou posteľou, obývacou miestnosťou a ôsmimi 2-lôžkovými izbami. Apartmány a každá izba má vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a sú vybavené prístelkou, TV a WIFI pripojením.

CHATKY
Ak chcete stráviť ničím nerušenú rodinnú dovolenku alebo výlet s partiou kamarátov, naše chatky sú skvelou voľbou. Každá chatka ponúka dve 2-lôžkové izby a jednu 4-lôžkovú izbu so spoločnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. 

V areáli sa nachádzajú tri takéto chatky a sú umiestnené tak, aby maximálne rešpektovali spojenie s prírodou a ponúkali nádherný výhľad do lesa alebo na Podskalský Roháč.

BUNGALOVY
Samostatne stojace bungalovy s vlastnou terasou a výhľadom na Podskalský Roháč a okolitú prírodu ponúkajú dve 3 – lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou.

VEĽKOKAPACITNÉ CHATY
Priestranné trojposchodové chaty s výhľadom na skaly sú ideálnym ubytovaním pre školské triedy, krúžky, teambuildingy či rodinné stretnutia. Väčšie skupiny a partie si tak môžu spoločne užiť prírodu Považia, gastronomické zážitky a agro aktivity nášho areálu. Každá chata má kapacitu do 30 osôb a ponúka terasové sedenie, samostatný vstup do prízemnej a poschodovej časti s podkrovím. Na každom poschodí sa nachádza spoločná kúpeľňa a toalety. Veľkou výhodou je spoločenská miestnosť na prízemí, v ktorej môžete tráviť spoločné chvíle, aktivity či školenia. Kapacita tejto miestnosti 20 osôb.

CHATA ROHÁČ
Chata pod Lesom ponúka jedinečný výhľad na Podskalský Roháč a okolitú prírodu. Chata je dispozične riešená ako dve časti, ktoré sú zrkadlovo otočené so samostatnými vchodmi a samostatnou kúpeľňou a toaletou. Každá časť sa skladá z dvoch 5 – lôžkových izieb a celková kapacita tak predstavuje 20 osôb.

Reštaurácia

Ochutnajte špičkovú gastronómiu, ktorá stavia na kvalite a starostlivo vybraných čerstvých surovín z domáceho chovu vlastnej farmy Ekoraj a lokálnych chovateľov regiónu Považia. Držia sa tu hesla, že k výbornému jedlu patrí kvalitné víno, a preto tu nájdete ponuku vín Ostrožovič. Spojenie kvalitného vína, výborného jedla, štýlového interiéru a príjemnej atmosféry zaručí skutočný gastronomický zážitok.

Špeciality, ale aj tradičné jedlá a bohatý výber nápojov si môžete vychutnať v hlavnej reštaurácii alebo na terase s nádherným výhľadom na les.

Kontakt

Ekorezort Vendelín

Ekorezort Vendelín

Podskalie 107
018 22 Podskalie
Slovensko
+421 918 908 684

recepcia@ekorezort.sk
ekorezort.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Čičmany približne 11 km Manínska tiesňava približne 11 km Považský hrad približne 11 km Betlehem v Rajeckej Lesnej približne 13 km Kúpalisko Veronika približne 14 km

Kľak približne 15 km Súľovské skaly približne 17 km Súľovský Hrad približne 17 km Rajecké Teplice - kúpele približne 19 km Hrad Lednica približne 19 km Kúpalisko Laura približne 20 km Lietavský hrad približne 21 km Vršatské bradlá približne 22 km Hrad Vršatec približne 22 km Znievsky hrad približne 25 km Zelená žaba približne 25 km Kúpele Trenčianske Teplice približne 26 km Rozhľadňa na Svederníckom vrchu približne 28 km Budatínsky zámok približne 29 km Bojnická zoologická záhrada približne 31 km Bojnický zámok približne 31 km Aqua Eden približne 31 km Hrad Strečno približne 33 km Zrúcanina Hradu Uhrovec približne 33 km Múzeum slovenskej dediny v Martine približne 34 km Slovenské národné literárne múzeum približne 34 km Trenčiansky Hrad približne 34 km Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka približne 34 km Kaštieľ Mošovce približne 35 km Turčianske Teplice - kúpele približne 36 km Kaštieľ Radoľa približne 37 km Hornonitriansky banský skanzen približne 37 km Hrad Blatnica približne 37 km Gaderská dolina približne 39 km Ostrá približne 40 km Sklabinský hrad približne 41 km Korňanský ropný prameň približne 42 km Rozhľadňa Marťákov kopec približne 42 km Kremnica, stred Európy približne 47 km Jánošíkove múzeum približne 48 km Rozhľadňa Terchovské srdce približne 48 km Orloj so slnečným časom približne 48 km Sudopark približne 48 km Rozhľadňa na vrchu Bobovec približne 49 km Vodný žľab Rakytovo približne 49 km Hrad Beckov približne 50 km Banské Múzeum Kremnica približne 50 km Harmanecká jaskyňa približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať