Oddych v luxusnom Mountain Resort Apartments uprostred Belianskych Tatier

Apartmány Mountain Resort, okres Poprad, Belianske Tatry - Ždiar Apartmány Mountain Resort, okres Poprad, Belianske Tatry - Ždiar (mapa)

Cena od 109,00 € Kúpiť od 109,00 €

od 109,00 €

Bežná cena: 109 - 684,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Extra dlhá platnosť

Čo tak zmeniť prostredie a vyraziť si do Belianskych Tatier? Doprajte si pokojnú dovolenku v panenskej prírode s výhľadmi na štíty Belianskych Tatier a dokonalé dni plné oddychu. Apartmánový dom obklopený zeleňou je bohato vybavený pre deti. Očarí vás svojou priateľskou atmosférou a drevenými prvkami.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,7

Vynikajúce hodnotenie

16 hodnotení

16 zákazníkov odporúča
0 zákazníkov neodporúča

Prečo si vybrať túto ponuku

Luxus a romantika na jednom mieste

Luxus a romantika na jednom mieste

Bohaté raňajky formou bufetových stolov

Bohaté raňajky formou bufetových stolov

Ubytovanie pre 2 deti do 3,99 rokov zadarmo

Ubytovanie pre 2 deti do 3,99 rokov zadarmo

Len 6 km od Chodníka korunami stromov

Len 6 km od Chodníka korunami stromov

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

1 noc
109,00 €

2 noci
209,00 €

3 noci
309,00 €

1 noc
134,00 €

2 noci
259,00 €

3 noci
384,00 €

1 noc
199,00 €

2 noci
409,00 €

3 noci
609,00 €

1 noc
224,00 €

2 noci
459,00 €

3 noci
684,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Apartmány Mountain Resort

Apartmánový dom je situovaný v tichej lokalite s čarokrásnymi výhľadmi na štíty Belianskych Tatier.  V celom areáli sa nachádza veľa zelene, ktorá vytvára dokonalé miesto na oddych. Apartmány sú vyhľadávané z dôvodu súkromia a štýlového interiéru. Rodinky s deťmi, vítajú kompletne zariadenú kuchynku, spálňu s dvoma manželskými posteľami a veľkou perinou. Recepcia & štýlová reštaurácia s barom sa nachádza v penzióne RIVER, ktorý je vzdialený 150 metrov od apartmánov. Očarí Vás svojou priateľskou atmosférou a prvkami dreva. Raňajky aj večere zahŕňajú bohatý výber jedál pripravených podľa našich tradičných receptov.  Večernú pohodu vo vírivej jacuzzi, s pohárom šumivého vína si doprajete taktiež v penzióne River, ktorý prekvapí aj zadnou terasou s výhľadmi na Belianske hory. Pohár vína alebo šálka kvalitnej kávy Lamborgini pripraví každému výnimočnú chvíľu.

Doprajte si pokojnú a bezpečnú dovolenku v panenskej prírode Belianskych Tatier.

Aktivity pre celú rodinu

Chodník korunami stromov - Bachledka (6 km)

V srdci Bachledovej doliny nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom septembrovom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.

BACHLEDKA SKI - SUN - Bachledova dolina (3,5 km od penziónu)

Náučný chodník v Bachledovej doline má dve časti a je určený hlavne deťom. Rodiny s deťmi tak v Belianskych Tatrách majú ďalšiu atrakciu, kde môžu s rodinou tráviť voľný čas a získať tak veľa spoločných zážitkov. Prvou časťou návštevníkov sprevádza Macko Kubík. Deti sa na nej zoznámia so zvieratami, ktoré v danom prostredí žijú. Napodobeniny zvierat sú pritom osadené do terénu tak, aby ich návštevníci videli v ich prirodzenom prostredí. Táto etapa chodníka meria 300 metrov a končí pri vyhliadkovej veži, na ktorej sa nachádza posledná zastávka venovaná orlovi skalnému. Druhá časť je dlhšia a turisticky náročnejšia. Meria 6,5 kilometra a vedie k Jezerskému jazeru.

Vyhliadková veža je umiestnená v pohranič­nej oblasti Slovenska a Poľska. Na rozhľad­ňu sa dá dostať pešo po zelenej a modrej turistickej značke alebo aj lanovkami z lyžiarskych stredísk Bachledova dolina a Jezersko.

Poskytuje výhľad na slovenskú, ale aj poľskú stranu. V prípade priaznivého počasia možno vidieť štíty Vysokých a Belianskych Tatier, hrebene Spišskej Magury a korunu Pienin. Na každom zo štyroch podlaží sa nachádza vyhliadková plocha, čo zabezpečuje dostatok miesta aj väčšiemu množstvu návštevníkov. Z každého poschodia sa výhľad na krajinu mení. Na najvyššom poschodí je umiestnený ďalekohľad a podrobná mapa viditeľných slovenských štítov.

Bobová dráha – v Bachledke máte možnosť zviezť sa na najdlhšej bobovej dráhe v Tatrách. Ma dĺžku 1 200 metrov a 15 zákrut, čo je zárukou výnimočného zážitku z jazdy. Prevýšenie dráhy je 111 metrov a maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť, je 40 km/hod. Jej prepravná kapacita je 200 osôb za hodinu. Nástup na bobovú dráhu je pri vrchnej stanici lanovky. Jazda na nej je bezpečná, rýchlosť si reguluje sám návštevník. Staršie deti na nej jazdia samé, mladšie s rodičmi.

Ďalšie tipy:

 • svoje schopnosti a kondíciu môžete vyskúšač na lezeckej stene alebo v lanovom parku Spider park (10 km) v Tatranskej Kotline
 • Cyklotrasa Tatranská Kotlina – Ždiar je náročnejšia lesná cesta vhodná pre horský bicykel, ktorú dokončili len nedávno, v roku 2018. Požičovňu bicyklov a elektrobikov s detskými sedačkami nájdete rovno v Ždiari. 
 • Top turistickou atrakciou v Peninách je splav na tradičných drevených pltiach kaňonom rieky Dunajec. Z prístaviska pltí Majere do Lesnice (v dĺžke 11 km) a z prístaviska Červený Kláštor do Lesnice (v dĺžke 9 km) zažijete nevšednú plavbu. Pre návrat po plavbe plťou môžete použiť bicykel. Trasy sú dobre značené a požičovní bicyklov nájdete hneď niekoľko
 • Monkova dolina je ideálna pre pešiu alebo cyklo turistiku aj s deťmi. 
 • V čarovnej krajine, Tricklandii (16 km), plnej optických ilúzií na vás čaká 24 atrakcií. Obyvatelia Tricklandie – Trickoni vás prevedú galériou za pomoci slovenských rozprávok a legiend
 • Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier, a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier. Príďte sa prejsť Chodníkom korunami stromov a v teplejších obdobiach vyskúšajte Bikepark Bachledová (6 km)
 • Rodinná zábava v SUN Bachledovej (6 km) – Bobová dráha, lanovka, náučný chodník, vyhliadková veža, detský park
 • Galéria Dobrá hračka (10 min. autom od Ždiaru)– interaktívna detská galéria na ploche 500 m2, kde sa vaše deti vybláznia dosýta. 

Kultúrno-historické pamiatky

 • Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline (10 km) –  najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku je otvorená celoročne.
 • Poľovnícky zámoček v Tatranskej Javorine (10 km) – je národnou kultúrnou pamiatkou v majetku štátu, v správe Kancelárie prezidenta Slovenskej republiky. Hostil niekoľko zahraničných prezidentov pri formálnych aj neformálnych stretnutiach. Prezident Andrej Kiska ho od decembra 2015 prvýkrát otvára verejnosti. Zdroj: https://www.prezident.sk/javorina/#
 • Spišský hrad (68 km) je pamiatka, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCO. Je to najväčší stredoveký hrad v strednej Európe a je obklopený ešte ďalšími tromi pamiatkami UNESCO: mestská kultúrna rezervácia v Spišskej Kapitule, kostol v Žehre a starobylé centrum Levoče.
 • Kežmarok  (26 km)prechádza historickým centrom a časťou Malý trh. Nachádza sa tu množstvo kultúrnych pamiatok: Kežmarský hrad, Drevený artikulárny kostol, Nový evanjelicky kostol, Lýceum – Lýcealna knižnica, Radnica, Paulínsky kostol.
 • Stará Ľubovňa (49 km) dominantou mesta je hrad Ľubovňa, pre návštevníkov je sprístupnený novo zrekonštruovaný palác a hradný pivovar. Pod hradom sa nachádza skanzen, ktorý prezentuje ľudovú architektúru etnicky zmiešaného regiónu severovýchodného Spiša a severozápadného Šariša. V neďalekej dedine Hniezdne sa nachádza Nestville Park, expozícia rozdelená na 3 časti, a to história – expozícia ľudových remesiel, moderna – jeden z najmodernejších liehovarov v strednej Európe a tradície – Rezbárska sála. V tejto miestnosti majú návštevníci možnosť degustovať prvú slovenskú whisky, ktorá zrie v dubových sudoch a dozvedieť sa čo to o jej výrobe
 • Zámoček Hohenlohe v Tatranskej Javorine (10 km od penziónu) 
 • Pamiatková rezervácia Ostruňa – ľudová architektúra s rôzne vzdialenými usadlosťami a hospodárskymi dvormi. Ide pravdepodobne o najdlhšiu potočnú dedinu na Slovensku. 

Múzeá

 • Múzeum TANAP-u (14 km)– expozícia niekoľkých desiatok tatranských zvierat v životnej veľkosti
 • Múzeum Ždiarsky dom – história goralskej dediny - možnosť simulácie Ždiarskej svadby - kroje a vyskúšanie krojov
 • Lyžiarske múzeum v Tatranskej Lomnici (14 km) – expozícia zachytáva históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád
 • Botanická záhrada  (14 km) – expozícia tatranskej prírody
 • Múzeum J. M. Petzvala v Spišskej Belej (20 km) – sprístupňuje návštevníkom prístroje a pomôcky najrozmanitejších typov z Petzvalových čias až po najnovšie ukážky fotografickej techniky
 • Kaštieľ Strážky (21 km), Spišská Belá
 • Múzeum Kežmarok (22 km) – expozícia historických vozidiel
 • Múzeum Červený kláštor (21 km) – expozícia približuje históriu a kláštorný život kartuziánskych a kamadulských mníchov a vzácne pamiatky z Červeného kláštora

Aquaparky

 • Terma Bania (20 km) - špičkový vodný komplex so saunami, zábavnou a oddychovou zónou
 • Termy Bukovina (20 km) - 20 bazénov s teplotou vody 30 - 36 °C a až 8 druhov sáun, celoročná prevádzka
 • Vrbov (33 km) - termálne bazény s termálnou vodou 38 °C, tobogany, celoročná prevádzka
 • AquaCity Poprad (34 km) - sauny, masáže, termálna voda, kvalitný servis, celoročná prevádzka

Zakopané (34 km)

V turistami vyhľadávanom poľskom mestečku Zakopané si každý nájde niečo pre seba. Vďaka historickým budovám a kultúrnym podujatiam je možné oboznámiť sa s históriou tohto mesta, goralskými zvykmi a nárečím. Regionálne krčmy a reštaurácie, ktorých je tu veľmi veľa, umožnia ochutnať každému návštevníkovi goralské špeciality. Nenechajte si ujsť aj Morské oko práve v tejto lokalite.

Kontakt

Apartmány Mountain Resort

Apartmány Mountain Resort

Ždiar 451
059 55 Ždiar
Slovensko
0911 109 202, 0917 864 096

Check-in od 15.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

info@mrz.sk
www.mrz.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Múzeum Ždiarsky dom približne 2 km Chata Plesnivec približne 6 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 7 km Osturňa približne 7 km Chata pri Zelenom plese približne 7 km

Zelené pleso približne 7 km Belianska jaskyňa približne 8 km Bielovodská dolina približne 10 km Téryho chata približne 10 km Zamkovského chata približne 11 km Termy Bukovina približne 11 km Mickiewiczove vodopády približne 12 km Obrovský vodopád približne 12 km Zbojnícka chata približne 12 km Rainerova chata približne 12 km Vodopády studeného potoka približne 12 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 13 km Bilíkova chata približne 13 km Ski Museum približne 13 km Pleso Morskie Oko približne 15 km Tricklandia približne 15 km Chata pod Rysmi približne 15 km Batizovské pleso približne 16 km Veľké Hincovo pleso približne 17 km Hrad Niedzica približne 17 km Popradské pleso približne 18 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 18 km Capie pleso približne 19 km Hrad Czorsztyn približne 19 km Tatranský národný park približne 19 km Červený kláštor približne 19 km Splav Dunajca približne 19 km Vodopád Skok približne 19 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 20 km Kaštieľ Strážky približne 20 km Kasprov vrch približne 20 km Ulica Krupówki približne 20 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 20 km Zakopané približne 21 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 21 km Sarnia Skała približne 21 km Kežmarský Hrad približne 21 km Kriváň približne 21 km Štrbské pleso približne 21 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 21 km Vodopád Siklawica približne 22 km Gubałówka približne 23 km Kríž na vrchole Giewontu približne 23 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 24 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 24 km Travertínový kráter približne 24 km Aquacity Poprad približne 25 km Thermal Park Vrbov približne 26 km Trhy v Nowom Targu približne 27 km Stredoveká osada Šoldov približne 27 km Dolina Kościeliska približne 28 km Aquaspa Gánovce približne 28 km Nestville Park približne 29 km Bystrá približne 30 km Kaplnka Bulandy približne 31 km Važecká jaskyňa približne 31 km Jarabinský prielom približne 31 km Národný park Gorce približne 32 km Juráňova dolina približne 33 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 34 km Hrad Stará Ľubovňa približne 34 km Aquapark Oravice približne 35 km Ostrý Roháč približne 36 km Roháčske plesá približne 36 km Pribylina približne 36 km Suchá Belá približne 36 km Levoča približne 39 km Kláštorisko približne 39 km Tomášovský výhľad približne 40 km Medvedia štôlňa približne 41 km Národný park Slovenský raj približne 41 km Múzeum oravskej dediny približne 41 km Brestovská jaskyňa približne 42 km Rabkoland približne 42 km Rozhľadňa Mogielica približne 42 km Kráľova Hoľa približne 44 km Múzeum Spiša približne 44 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 44 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 44 km Hrad Plaveč približne 45 km Hrádocké arborétum približne 45 km Geravy približne 46 km ZOO Spišská Nová Ves približne 46 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 46 km Stratenský kaňon približne 46 km Vodopád pod Orlovou približne 46 km Obec Jablonka približne 46 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 46 km Travertínová kopa Sivá brada približne 47 km Chmarošský viadukt približne 47 km Tunel Kornela Stodolu približne 47 km Spišská Kapitula približne 48 km Palcmanská maša približne 48 km Záhrady zmyslov približne 48 km Rekreačné stredisko Zapopradzie približne 48 km Krynica-Zdrój približne 48 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 48 km Ohnište približne 48 km Zrúcanina hradu v Muszyne približne 49 km Šumiac - múzeum zvonov približne 49 km Drevený Kostol všetkých svätých približne 49 km Meandre Hrona približne 49 km Biblické záhrady približne 49 km Spišský Hrad približne 50 km Areál vodného slalomu približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať