Prehliadka pivovaru WYWAR, grilované rebrá, ležiak a krígeľ na pamiatku

Holíčsky pivovar WYWAR, Holíč

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Prehliadka pivovaru WYWAR, grilované rebrá, ležiak a krígeľ na pamiatku

Holíčsky pivovar WYWAR, Holíč Holíčsky pivovar WYWAR, Holíč (mapa)

Ukončené 19,99 €

19,99 €

Až 16 % zľava Bežná cena: 24,00 €

Nemusíte byť odborníkom na to, aby ste vedeli, ktoré pivo vám chutí a ktoré nie. Pivovar Wywar je celkom mladý – varí sa v ňom pivo od roku 2014, avšak napriek tomu prekvapil už mnohých pivových gurmánov. Malý pivovar má kvalitu svojho piva vo svojom rebríčku hodnôt v popredí. Presvedčte sa o tom pri jeho návšteve, ktorá je spojená s grilovanými rebrami, veľkým ležiakom a krígľom na pamiatku.

9,7

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov

Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov

Obľúbený pivovar z Holíča

Obľúbený pivovar z Holíča

Prehliadka pivovaru v trvaní 10 min.

Prehliadka pivovaru v trvaní 10 min.

V cene aj veľký ležiak podľa výberu

V cene aj veľký ležiak podľa výberu

Holíčsky pivovar WYWAR

Dňa 30. júla 2014 sa v prihraničnom slovenskom meste Holíč otvoril nový pivovar, ktorý sa zaradil do novej vlny minipivovarov, rodiacich sa v posledných rokoch hojne v Českej, no konečne teraz aj v Slovenskej republike. Názov Wywar symbolizuje historický odkaz mesta Holíč. Ten vedľa svojej vinárskej tradície dáva šancu menej rozvinutému, ako však ukázala už prvá uvarená várka piva, veľmi obľúbenému odvetviu.

Ako prvá prišla na svet svetlá desiatka Jozef II., ktorá zaskočí výraznou, na pivo tak nízkej stupňovitosti, plnou chuťou, a pritom je jemným osviežujúcim spoločníkom na celý večer. Ďalšie uvarené pivo dostalo meno Martin podľa najstaršieho syna majiteľov pivovaru. Ide o 12° svetlý ležiak, ktorý je momentálne veľmi obľúbený v pivovarskej pivnici. O stupeň vyššie má polotmavý špeciál Ján 13°, ktorý nesie názov po majiteľovi pivovaru. Jeho žena pokračuje v poradí členov rodiny, je podľa nej nazvaný jantárový 14° ALE špeciál Anna. Toto pivo má veľmi špecifickú, výrazne horkú chuť. Určite ho rozoznáte medzi všetkými. Tešiť sa môžete na svetlý špeciál ALE Peter 16°, Vysoko stupňový svetlý špeciál Martin II. 20 °, vianočný porter Lucka 18° a ďalšie pivné špeciality.

Všetky spomínaná pivá a ďalšie pripravované pivné špeciality možno ochutnať v našej novej pivnici, jednoduchým sklom oddelenej od samotného pivovaru, takže môžete s každým dúškom sledovať miesta, kde sa zrodil, zreje a tečie do Vášho pohára.

Samozrejme sme nezabudli ani na hladné chvíľky, ktoré tu zaženiete napríklad domácou pizzou viacerých druhov, pripravenú vyhláseným majstrom pizzarom v peci na dreve.

Reštaurácia Jozef II.

Ďalším príjemným miestom, taktiež v areáli rodiny Kadlecových, kde môžete pivo Wywar pravidelné stretávať, je už zavedená Reštaurácia Jozef II., ktorá je len pár metrov od pivovaru.

Kontakt

Holíčsky pivovar WYWAR

Holíčsky pivovar WYWAR

Bratislavská 20D
90851 Holíč
Slovensko
+421 34 668 2400

po - št: 10:00 - 23:00
pi: 10:00 - 01:00
so: 12:00 - 01:00
ne: 14:00 - 23:00

info@holicskypivovar.sk
www.holicskypivovar.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať