Pensjonat Muszyna*** – výhodná alternatíva hotela Klimek**** s jeho službami vrátane bazéna

Pensjonat Muszyna***, Poľsko - Muszyna Pensjonat Muszyna***, Poľsko - Muszyna (mapa)

Cena od 140,00 € Kúpiť od 140,00 €

od 140,00 €

Bežná cena: 140 - 225,00 €

Nákupom získate minimálne 140 bodov

Dlhá platnosť

Pensjonat Muszyna*** je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť od ruchu veľkomesta, ako aj pre tých, ktorí radi trávia svoj voľný čas aktívne. Bude tu pre vás pripravená priestranná izba a vo vedľajšom hoteli Klimek**** (20 m) tiež polpenzia či jednorazový vstup do bazéna. Horské chodníky poľských Beskýd sa oplatí preskúmať – nižšie nájdete rôzne tipy na výlety.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

16 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

V prírodnom parku len 5 km od slovenských hraníc

V prírodnom parku len 5 km od slovenských hraníc

1x vstup do bazéna hotela Klimek**** (hneď vedľa)

1x vstup do bazéna hotela Klimek**** (hneď vedľa)

Raňajky v cene, možnosť dokúpiť polpenziu alebo á la carte v hoteli Klimek**** (hneď vedľa)

Raňajky v cene, možnosť dokúpiť polpenziu alebo á la carte v hoteli Klimek**** (hneď vedľa)

Záhrady zmyslov, množstvo tipov na výlety (viď nižšie)

Záhrady zmyslov, množstvo tipov na výlety (viď nižšie)

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
150,00 €

3 noci
210,00 €

2 noci
160,00 €

3 noci
225,00 €

2 noci
140,00 €

3 noci
195,00 €

2 noci
150,00 €

3 noci
210,00 €

Nákupom získate minimálne 140 bodov

Pensjonat Muszyna***

Rodinný penzión s tradíciou

Prijmite pozvanie do rodinného penziónu Muszyna*** s dlhoročnou tradíciou. Nachádza sa v prírodnom parku a je obklopený horami s množstvom cyklotrás a turistických chodníkov. 

Penzión je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a oddych od hluku a zhonu veľkých miest, ale aj pre tých, ktorí preferujú aktívnu dovolenku.

Izby

Hosťom ponúka 31 elegantných a priestranných izieb vrátane 2 veľkých apartmánov - s celkovou kapacitou až 75 ľudí. Každá izba je komfortne vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, trezorom a prístupom na internet. Všetky kúpeľne majú sprchy s hydromasážou, sušič vlasov a bidet.

Reštaurácia a bar

V penzióne čaká na hostí klimatizovaná reštaurácia a útulný bar, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni, ochutnať kvalitné víno či koktaily. Kuchár vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečil, že široká škála európskej a regionálnej kuchyne uspokoja chuťové poháriky každého hosťa.

Wellness v mini SPA

Dovolenka na horách je vynikajúcou príležitosťou na zlepšenie zdravia a krásy, ako aj na regeneráciu. Vyskúšajte si relax v útulnom hotelovom mini SPA, ako aj procedúry a masáže ponúkané kvalifikovaným terapeutom.

SPA ponúka:

  • Tureckú saunu
  • Fínsku saunu
  • Zážitkové sprchy
  • Tepidárium

Zážitkové sprchy 

Hosť má možnosť cítiť na svojom tele teplý tropický alebo studený dážď sprevádzaný vonnými látkami. 

Tepidárium

Sedadlá sú pokryté keramickým obkladom a dlažbou, ktoré sú dokonale tvarované (pod rôznymi uhlami) a umožnia vám získať pohodlie + čo je najdôležitejšie, dobré prehriatie tela.

Vysoký štandard ponúkaných služieb aj pre tých najnáročnejších klientov. Cieľom masáží je zníženie alebo úplné zrušenie svalového a nervového napätia. Masáž upokojí vaše telo i dušu + v hoteli je možné využiť masáže za výhodné ceny.

Okolie penziónu

Prírodné prostredie penziónu s výhľadom na malebné hory Beskid Sądecki vás bude lákať na trávenie času vonku. Ak zatúžite po odpočinku v pokojnej atmosfére, ďaleko od hluku mesta, príďte do hotelového altánku s krbom

Je to ideálne miesto na rodinné a firemné stretnutia, ba dokonca aj svadby. Za každého počasia sa tu zabavíte, vychutnáte si lahodné grilované jedlá, ale aj výhľad na hviezdnu oblohu či zvuk praskajúceho ohňa.

Aktivity

Aquapark Klimek

Aquapark Klimek znamená zábavu ako pre dospelých, tak aj pre deti. Atraktívny tobogan (76 m), bazén pre deti či rôzne kaskády splnia určite očakávania aj tých najmladších. Dospelí môžu relaxovať v jacuzzi.

Tipy v okolí:

Kontakt

Pensjonat Muszyna***

Pensjonat Muszyna***

Złockie 103
33 – 370 Muszyna
Poľsko
+48 18 471 49 17

recepcja@hotelmuszyna.pl
hotelmuszyna.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Biblické záhrady približne 1 km Hrad v Muszyne približne 1 km Rekreačné stredisko Zapopradzie približne 2 km Záhrady zmyslov približne 2 km Kostol sv. Jakuba mladšieho približne 5 km

Krynica-Zdrój približne 6 km Hrad Plaveč približne 13 km Hrad Stará Ľubovňa približne 15 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 15 km Minčol (Čergov) približne 16 km Jarabinský prielom približne 17 km Nestville Park približne 20 km Jezioro Klimkowskie približne 24 km Travertínový kráter približne 25 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 25 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 25 km Drevený artikulárny kostol Hervartov približne 26 km Bardejovské kúpele približne 28 km Bardejov približne 29 km Hrad Zborov približne 30 km Skanzen Galicyjsky približne 30 km Sadecky etnografický park približne 30 km Jaskyňa Zlá diera približne 33 km Červený kláštor približne 34 km Splav Dunajca približne 34 km Kúpalisko Makovica približne 37 km Kaštieľ Strážky približne 38 km Rozhľadňa Dukla približne 39 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 39 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 41 km Kežmarský Hrad približne 41 km Spišský Hrad približne 42 km Travertínová kopa Sivá brada približne 42 km Hrad Niedzica približne 42 km Spišská Kapitula približne 42 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 42 km Hrad Czorsztyn približne 42 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 42 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 43 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 43 km Diabli Kamień približne 44 km Levoča približne 44 km Belianska jaskyňa približne 45 km Thermal Park Vrbov približne 46 km Múzeum Ždiarsky dom približne 46 km Kapušiansky hrad približne 47 km Chata Plesnivec približne 47 km Osturňa približne 47 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 49 km Ski Museum približne 50 km Vojenské historické múzeum - Svidník približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať