Netradičné ubytovanie v Domčekoch v korunách stromov až pre 4 osoby

Tree-Top Village, Malá Bara Tree-Top Village, Malá Bara (mapa)

Cena od 139,00 € Kúpiť od 139,00 €

od 139,00 €

Až 19 % zľava Bežná cena: 159 - 457,00 €

Nákupom získate minimálne 139 bodov

Dlhá platnosť

Zabudnite na bežné hotely a ubytovanie - vstúpte do sveta zázrakov v korunách stromov! Útulné domčeky sú skrytým pokladom pre tých, ktorí túžia po dovolenke plnej súkromia, pohodlia a prírodného kúzla. Čo tak ranná káva na vlastnej terase, ktorá vám prinesie ten najlepší štart do dňa? Perfektný relax tiež určite vstup do privátneho wellness, kde sa vyhrejete v saune a vírivke.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 351 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Zážitkové ubytovanie v korunách stromov

Zážitkové ubytovanie v korunách stromov

Na výber aj variant s raňajkami

Na výber aj variant s raňajkami

Privátne wellness so saunou a vírivkou

Privátne wellness so saunou a vírivkou

Mini farma so zvieratkami

Mini farma so zvieratkami

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

1 noc
139,00 €

2 noci
229,00 €

3 noci
319,00 €

1 noc
159,00 €

2 noci
279,00 €

3 noci
383,00 €

Nákupom získate minimálne 139 bodov

Tree-Top Village

Domčeky v korunách stromov

Každý domček zaručuje úplné súkromie a pohodlie so všetkým, čo potrebujete pre vašu dokonalú dovolenku. S dvojlôžkovou posteľou na poschodí a rozkladacou pohovkou je ideálne vybavený pre pohodlné ubytovanie až pre štyroch hostí. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a kompaktná kuchynka sú samozrejmosťou. A prečo si nedať rannú kávičku priamo na vlastnej terase?

Centrálna terasa

Centrálna terasa spája nielen domčeky, ale aj ľudí. Je to miesto, kde sa hostia stretávajú a trávia dlhé letné večery nad pohárom lahodného tokajského vína. Na jeho počesť sú pomenované domčeky podľa tradičných aj nových odrôd, z ktorých sa toto jedinečné víno vyrába: Lipovina, Furmint, Muškát žltý, Kabar a Zeta.

Wellness

Uvoľnite sa a doprajte si odpočinok v našej luxusnej privátnej saune, ktorá kombinuje výhody infra a fínskej sauny. Užite si teplo a pokoj v elegantnom prostredí, kde sa môžete zbaviť stresu a načerpať novú energiu. Po pobyte v saune si môžete osviežiť telo v sprche, ktorá sa nachádza priamo v saunovom dome. Je to dokonalý spôsob, ako si dopriať relaxáciu a starostlivosť o svoje telo.

Ponorte sa do sveta pohody v našej súkromnej vírivke. Nechajte sa unášať jemnými masážnymi prúdmi, ktoré uvoľnia vaše telo aj myseľ. Pre vaše pohodlie je v priestore vírivky k dispozícii šatňa a toaleta, takže si môžete užívať relaxáciu naplno bez toho, aby ste sa o niečo museli starať. Je to skutočná oáza pokoja a relaxácie.

Mini Farma

Každý deň vám naše roztomilé zvieratká z minifarmy vykúzlia úsmev na tvári. Prídete do styku s okúzľujúcimi pávmi, elegantnými pštrosmi, huňatými zajačikmi, strapatými sliepočkami a mini kozičkami.

Detské ihrisko

Deti sa môžu naplno vyšantiť na preliezkach, hojdačkách, šmykľavkách a tiež na veľkej trampolíne. Naše detské ihrisko je miestom plným zábavy, hier a nových kamarátstiev. Je to priestor, kde sa deti môžu naplno baviť a vytvárať nezabudnuteľné spoločné spomienky.

Bufet

V bufete priamo v areáli kempu nájdete osviežujúce občerstvenie v podobe dobre vychladeného piva alebo iných osviežujúcich nápojov, spolu s malými pochutinami, aby ste mali vždy niečo dobré na zub. Je to ideálne miesto na oddych.

Kontakt

Tree-Top Village

Tree-Top Village

Malá Bara 7
076 32 Bara
Slovensko
+421 950 282 182

campingmalabara@gmail.com
www.campingmalabara.sk/sk/domc...
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať