Hotel Alfa*** s bohatými raňajkami alebo polpenziou, vstupom do wellness a bowlingom

Hotel Alfa, Giraltovce

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Hotel Alfa*** s bohatými raňajkami alebo polpenziou, vstupom do wellness a bowlingom

Hotel Alfa, Giraltovce Hotel Alfa, Giraltovce (mapa)

Ukončené od 59,00 €

od 59,00 €

Až 32 % zľava Bežná cena: 79 - 476,00 €

"Videli sme, ochutnali sme, odišli sme a spokojne sa vrátime. Potešila nás milá a profesionálna obsluha, pekné priestory, výborné jedlo, výborná káva..." Aj také sú hodnotenia návštevníkov hotela Alfa***, stačí sa presvedčiť na vlastnej koži. Lebo dovolenkovať doma, dobre a za rozumnú cenu sa naozaj dá.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 503 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Zákazníci najviac oceňujú ústetový personál a servis

Zákazníci najviac oceňujú ústetový personál a servis

Kvalita za rozumnú cenu

Kvalita za rozumnú cenu

V blízkosti (13 km) od vodnej nádrže Domaša

V blízkosti (13 km) od vodnej nádrže Domaša

V balíčku vstup do wellness

V balíčku vstup do wellness

Ponuka je ukončená.

Hotel Alfa

  • raňajky raňajky
  • polpenzia polpenzia
  • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie

Miesto, kam sa každý rad vráti...

Hotel Alfa je elegantný trojhviezdičkový hotel s podmanivou atmosférou a štýlom, ktorý sa nachádza v centre mesta Giraltovce.

 

Hotel bol postavený v roku 1972 pod názvom hotel Družba, neskôr v roku 1991 ho premenovali na hotel Alfa. V roku 2013 bol zrenovovaný a vynovený pod pôvodným názvom hotel Alfa. Hotel svojim hosťom ponúka počas celého roku ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Širokou škálou služieb uspokojí nielen jednotlivcov, ale aj skupiny. Súčasťou hotela je aj štýlová reštaurácia a kaviareň s výhľadom na mesto. Hotel disponuje priestorovým a materiálnym vybavením na organizovanie rôznych podujatí.

Izby

Hotel ponúka ubytovanie v 12 luxusne zariadených dvojposteľových izbách s balkónom a s možnosťou prístelky a v 1 apartmáne s balkónom. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené sociálnym zariadením (WC, vaňa alebo sprchovací kút), LCD televízorom, Wifi pripojením. Ponúkame 2 izby bezbariérového typu. Izby sú nefajčiarske.

 

 

Reštaurácia a kaviareň

Príjemné prostredie na posedenie ponúka štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 85 miest, súčasťou reštaurácie je aj veľký a malý salónik a príjemná kaviareň s výhľadom na centrum mesta. Jedálny lístok je zostavený z jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Ponúkajú tiež široký výber domácich aj zahraničných vín.

 

 

Tím pracovníkov vám zabezpečí, aby ste odchádzali plní gurmánskych zážitkov a chutí. Reštaurácia je ideálnym miestom na pracovné stretnutia alebo posedenie s priateľmi pri káve či pohári chutného a kvalitného vína.

 

Parkovanie

Je zabezpečené v areáli hotela a je monitorované. Kapacita je 30 parkovacích miest.

Kontakt

Hotel Alfa

Dukelská 70
08701 Giraltovce
Slovensko
+421 911 270 270

recepcia@hotel-alfa.sk
www.hotel-alfa.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

ZOO Park Stropkov približne 14 km Kapušiansky hrad približne 16 km Veľká Domaša približne 16 km Hrad Šebeš približne 17 km Zbojnícky hrad približne 20 km

Zámutovské skaly približne 21 km Vojenské historické múzeum - Svidník približne 22 km Kúpalisko Plaza Beach približne 23 km Solivar v Prešove približne 23 km Opálové bane približne 24 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 24 km Chrám sv. Michala Archanjela približne 25 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 26 km Bardejov približne 27 km Drevený artikulárny kostol Hervartov približne 27 km Hrad Čičava približne 27 km Bardejovské kúpele približne 29 km Chrám sv. Mikuláša - Bodružal približne 30 km Krásnobrodský kláštor približne 30 km Hrad Zborov približne 31 km Rozhľadňa Dukla približne 32 km Hrad Brekov približne 33 km Kúpalisko Makovica približne 33 km Múzeum moderného umenia Andyho Warhola približne 33 km Vihorlatské múzeum (Kaštieľ) približne 34 km Humenné - skanzen približne 34 km Gejzír v Herľanoch približne 35 km Dukliansky priesmyk približne 36 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 37 km Minčol (Čergov) približne 41 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 41 km Jaskyňa Zlá diera približne 42 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 43 km Antonova jaskyňa približne 43 km Zoologická záhrada Košice približne 43 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 44 km Vodná nádrž Ružín približne 44 km Vyhliadková veža Hradová približne 44 km Viniansky hrad približne 45 km Detská železnica Košice približne 46 km Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 47 km Východoslovenské múzeum približne 47 km Slovenské technické múzeum približne 48 km Miklušova väznica približne 48 km Dóm sv. Alžbety približne 48 km Kaštieľ v Snine približne 48 km Vihorlat približne 50 km Thermalpark Šírava približne 50 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 50 km Kúpalisko Triton približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať