Online jazykový kurz angličtiny od Cambridge Academy + medzinárodný jazykový certifikát

Kaleidoscope Global LLC, Slovensko Kaleidoscope Global LLC, Slovensko (mapa)

Cena od 9,90 € Kúpiť od 9,90 €

od 9,90 €

Až 98 % zľava Bežná cena: 499 - 1 299,00 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Pokojne sa hoďte do postele, zapnite notebook a pokračujte v učení presne tam, kde ste včera skončili. Nemáte práve svoj deň a nič sa vám nechce? Nevadí, online jazykový kurz angličtiny vám nikam neutečie. Vďaka 12-, 24- alebo 36-mesačnému kurzu sa učíte, kedykoľvek máte chuť. Po absolvovaní kuzru navyše získate aj uznávaný medzinárodný jazykový certifikát z Cambridge Academy!

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 424 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Neobmedzený prístup k cvičeniam

Neobmedzený prístup k cvičeniam

Na výber až zo 6 úrovní angličtiny

Na výber až zo 6 úrovní angličtiny

Kurz vedený preslávenou metódou Cambridge Communicative Approach

Kurz vedený preslávenou metódou Cambridge Communicative Approach

Získanie certifikátu Cambridge Academy

Získanie certifikátu Cambridge Academy

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

od 9,90 €

Bežná cena: 499 - 1 299,00 €

Nákupom získate minimálne 9 bodov

Kaleidoscope Global LLC má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Inovatívna online platforma

Cambridge Academy vám ponúka inovatívnu online platformu na výučbu anglického jazyka, ktorá vám umožní naučiť sa jazyk rýchlo a efektívne.

Prečo Cambridge Academy

Chcete sa naučiť anglicky, ale máte málo času? Zdajú sa vám kurzy príliš drahé a nákladné? Nechce sa vám pravidelne dochádzať do jazykovej školy? Práve pre vás tu máme skvelú ponuku online jazykového kurzu angličtiny v Cambridge Academy. Ponúkame vám možnosť výberu kurzov v trvaní 12, 24 a 36 mesiacov. V zamestnaní, škole, či pri cestovaní je angličtina takmer nenahraditeľná. Presvedčte sa sami, prečo sa mnoho ľudí rozhodlo pre Cambridge Academy, aby sa buď naučili anglicky, alebo sa v nej výrazne zlepšili.

Kurz, ktorý sa oplatí

Domáca výučba nie je len pohodlnou, ale aj výhodnejšou alternatívou. V klasickej škole musíte zaplatiť za miestnosť, učebný materiál, a k tomu sa pridávajú náklady na cestovné. V prípade jazykového kurzu online vám tieto náklady nevzniknú, a preto sa kurz aj viac oplatí. Zaplatíte iba za kvalitu.

Časová flexibilita

Nedostatok času je jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia prestanú chodiť na angličtinu. Ak však budete využívať online platformu Cambridge Academy, nemusíte sa trápiť, či sa na kurze objavíte včas a ani sa nebudete musieť ničoho vzdať. Iba vy sami sa rozhodnete, či a kedy máte chuť učiť sa tak, aby vám vyučovanie nenarušilo žiadnu z vašich aktivít.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha a efektívnejšia výučba – jediný klik myšou postačí k tomu, aby ste si vypočuli materiál na čítanie alebo aby ste si precvičili tvorenie dialógov. Inteligentnejšia výuková platforma Cambridge Academy ponúka individuálny výukový systém, ktorý sa prispôsobí vašej jazykovej úrovni a poskytne vám učebné materiály, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a schopnostiam. Okrem toho vám tento prepracovaný systém umožní zopakovať si tie časti výučby, ktoré vám spôsobovali najväčšie problémy.

Výhody kurzu online

Tiež premýšľate o tom, prečo si stále viac a viac ľudí volí jazykový kurz cez internet? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete niečo o výhodách jazykového kurzu online:

Čas

Príchody do školy a vyučovacie doba, ktoré vám nie vždy vyhovujú, sú už minulosťou. Jediné, čo potrebujete, je počítač a prístup k internetu. Po prihlásení na našu výučbovú platformu sa môžete učiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Jazykový kurz na vašej úrovni

Každému jazykovému kurzu predchádza vstupný test, ktorý prispôsobí učebné materiály vašej úrovni, potrebám i očakávaním. Zároveň je kurz zostavený tak, že už zvládnuté učivo si opätovne prehĺbite a zlepšíte.

Jednoduchá obsluha = učenie s úspechom

Aby ste sa mohli zúčastniť nášho kurzu, nemusíte vkladať CD-čka do počítača a vyhľadávať tie správne audio dáta. Jediné, čo musíte urobiť, je raz kliknúť myšou, aby ste si vypočuli dialógy alebo aby ste mohli využívať mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Jedinou podmienkou pre štúdium je funkčný internetový prehliadač.

Najlepší docenti

Jazykové kurzy Cambridge Academy vytvorili skúsení experti, medzi inými aj docenti z vysokých škôl a rodení rečníci. Úspech našich jazykových kurzov je určite aj zásluha vynikajúcich informatikov, ktorí neustále dohliadajú na funkčnosť platformy a naďalej ju rozvíjajú.

Hovoriť aj písať

Cieľom jazykových kurzov je dosiahnutie konkrétnych študijných výsledkov, ktoré budete vedieť spätne aj dokázať. Budete vedieť hovoriť aj písať po anglicky a navyše sa stanete držiteľom jazykového certifikátu Cambridge Academy. Dosiahnutie tohto cieľa garantuje náš podrobný výukový program, ktorý sa skladá z nasledujúcich prvkov:

Detailný výukový program

Urobte si vstupný test, vďaka ktorému dostanete jazykový kurz na vašej úrovni.

  • Ako ďalší bod sa dozviete viac o vašich študijných materiáloch a približnom čase, dokedy musíte zložiť záverečnú skúšku
  • Interaktívny a multimediálny jazykový kurz
  • Naučte sa anglicky využívaním interaktívnej študijnej platformy
  • Získajte certifikát

Urobte záverečnú skúšku a získajte renomovaný certifikát od Cambridge Academy, ktorý potvrdí vašu znalosť anglického jazyka na danej jazykovej úrovni.

Medzinárodný certifikát

Študent získa medzinárodný jazykový certifikát od Cambridge Academy, ktorý je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem, ako sú BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM.

Cambridgeský komunikačný prístup (CCA)

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.

Referencie

Jaroslav (46 rokov) / Bratislava
Páčilo sa mi, že som si pred samotným začiatkom kurzu mohol spraviť test, ktorý mi určil aktuálnu jazykovú úroveň. Potom som získal svoj učebný plán, ako aj prístup k zaujímavých učebným materiálom, dialógom, ako aj ku gramatike. Som presvedčený, že takto sa po anglicky naozaj naučím.

Mária (19 rokov) / Praha
Odporúčam Cambridge Academy, pretože úplne splnila moje očakávania, čo sa týka výučby angličtiny. Dialógy sú z každodenných situácií, čo sa mi zdá naozaj praktické. Najmä na cestách som sa hneď vedela lepšie dorozumieť.

Martin (31 rokov) / Košice
Konečne sa môžem sám rozhodnúť, kedy sa začnem učiť a kedy skončím. Viem si sám zadeliť čas, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže pracujem na plný úväzok. Tak sa môžem učiť z domu skoro ráno, večer a aj cez víkend. Občas dokonca i cez obedňajšiu prestávku v práci. Tak idem vlastným tempom a môžem sa bez stresu učiť po anglicky.

Michaela (31 rokov) / Ostrava
Výučbová metóda on-line, zaujímavé cvičenia a na mieru ušitý kurz ma motivujú učiť sa. Záverečné skúšky ma iba utvrdzujú v tom, že tu sa skutočne učím. Už som absolvovala niekoľko jazykových úrovní a za každú som aj získala jazykový certifikát Cambridge Academy.

Dennis (16 rokov) / Martin
Kamarát mi povedal o Cambridge Academy. V tom čase sa už mesiac učil on-line. Ja som o tom povedal rodičom a tým sa to zdalo úchvatné. Teraz sa viem so svojou priateľkou oveľa lepšie porozprávať po anglicky a už sa ani tak veľmi nebojím maturity.

Anna (55 rokov) / Brno
Najviac sa mi páčia cvičenia na konverzáciu, prípadne dialógy, pretože sa tak viem dobre pripraviť na každodenné situácie. V Cambridge Academy som konečne zvládla aj gramatiku, napriek tomu, že vždy bola mojou slabou stránkou. Zaujímavý, dobre spracovaný obsah. Môžem len odporúčať.

Kontakt

Kaleidoscope Global LLC

Kaleidoscope Global LLC

Bratislava
81421 Bratislava
Slovensko
0911 415 370


internationalenglishuniversity...
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Prezidentský palác približne do 100 m Michalská brána približne 400 m Galéria Nedbalka približne 600 m Maximiliánova fontána približne 600 m Galéria MULTIUM približne 700 m

Slavín približne 700 m Dóm sv. Martina približne 800 m Múzeum dopravy približne 800 m Bibiana približne 900 m Bratislavský Hrad približne 900 m Slovenská národná galéria približne 900 m Prírodovedné múzeum približne 1 km UFO Bratislava približne 1 km Sad Janka Kráľa približne 2 km Horský park približne 2 km Botanická záhrada Bratislava približne 3 km Bratislavská ZOO približne 3 km Kuchajda približne 3 km Lanoland približne 4 km Bobová dráha - Koliba približne 4 km Bunker B-S 4 Lány približne 4 km Lanovka na Kamzík približne 4 km Železná studnička približne 5 km Zlaté Piesky približne 7 km Zjazd na horských trojkolkách približne 8 km Ranč Lieskovec približne 9 km Hrad Devín približne 10 km Kaštieľ Rusovce približne 11 km Rusovský park približne 11 km Sandberg približne 11 km Dračí hrádok približne 12 km Petržalská hrádza približne 12 km Hrad Biely Kameň približne 14 km Hrad Pajštún približne 14 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 16 km Limbašská vyvieračka približne 17 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 18 km Abeland - gazdovská dedinka približne 19 km Vodná nádrž Lozorno približne 20 km X-BIONIC SPHERE približne 21 km Pezinská baba približne 23 km Senec - Senecké jazerá približne 24 km Aquapark Senec približne 24 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 25 km Modra približne 26 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 27 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 29 km Vodný mlyn Jelka približne 30 km Múzeum včelárstva približne 30 km Hrad Červený kameň približne 32 km Kaštieľ v Budmericiach približne 32 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 36 km Plavecký hrad približne 40 km Plavecká jaskyňa približne 40 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 41 km Thermalpark Dunajská Streda približne 41 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 42 km Kostol sv. Heleny približne 43 km Malá synagóga v Trnave približne 44 km Relax Aqua & Spa približne 44 km Šranecké piesky približne 44 km Jaskyňa Driny približne 45 km Dunajské mlyny približne 46 km Záruby približne 46 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 47 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 47 km Smolenický zámok približne 47 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať