Pobyt v hoteli Hukvaldy s polpenziou, neobmedzeným kúpaním a saunou

Hotel Hukvaldy, okres Frýdek-Místek, Česko - Beskydy - Hukvaldy Hotel Hukvaldy, okres Frýdek-Místek, Česko - Beskydy - Hukvaldy (mapa)

Cena od 156,00 € Kúpiť od 156,00 €

od 156,00 €

Bežná cena: 156 - 693,00 €

Nákupom získate minimálne 156 bodov

Viete, kde sa narodil skladateľ Leoš Janáček? V Hukvaldoch. A kde sa nachádza jeden z najmohutnejších hradov na Morave? V Hukvaldoch. A kde zažijete skvelé zimné či jarné chvíľky, neobmedzené wellness, delikátne jedlo a množstvo možností na výlety? Áno, správne, v Hukvaldoch. Tak už len zabaliť kufre a vyraziť v ústrety novým zážitkom až na 8 dní.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,3

Vynikajúce hodnotenie

28 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Uprostred historickej obce Hukvaldy

Uprostred historickej obce Hukvaldy

Neobmedzený vstup do bazéna a vírivky

Neobmedzený vstup do bazéna a vírivky

1x vstup do fínskej a infrasauny

1x vstup do fínskej a infrasauny

Hrad Hukvaldy s parkom s danielmi a muflónmi

Hrad Hukvaldy s parkom s danielmi a muflónmi

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

1 noc
156,00 €

2 noci
242,00 €

3 noci
329,00 €

4 noci
416,00 €

2 noci
260,00 €

3 noci
346,00 €

4 noci
433,00 €

5 nocí
520,00 €

6 nocí
606,00 €

7 nocí
693,00 €

Nákupom získate minimálne 156 bodov

Hotel Hukvaldy

Hukvaldy

Prekrásna, očarujúca príroda zahalená do bielej čiapky, oslobodzujúce výhľady do okolia a nekonečná pohoda s nádychom romantiky. Presne taká dovolenka vás čaká v známom severomoravskom mestečku ležiacom v samom podhorí malebných Beskýd na úpätí Palkovických hůrok.

Objavte historické mestečko Hukvaldy, ktorému dominuje jeden z najmohutnejších hradov na Morave s rovnomenným názvom.

O hoteli

Až 8 dní môžete stráviť v tejto atraktívnej oblasti a užívať si nekonečnú pohostinnosť hotela Hukvaldy, s výhľadom do okolia aj na zrúcaninu hradu.

S wellness pre vás bude pobyt v spojení s prechádzkami na čerstvom vzduchu a poznávaním turisticky zaujímavých miest v rodnom kraji Leoša Janáčka doslova balzamom pre dušu. 

Ubytovanie

Hotel ponúka  ubytovanie v útulných 2-lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou s vaňou a WC. Príjemný komfort zaisťuje možnosť regulácie teploty podlahy a spojenie so svetom pomocou vysokorýchlostného internetu. 

Reštaurácia

Priestory hotelovej reštaurácie sú navrhnuté tak, aby sa v nej hostia cítili maximálne príjemne a okrem raňajok a večerí zašli napríklad na výbornú kávu, a to spolu so svojimi deťmi, ktoré majú možnosť pohrať sa v detskom kútiku. 

Hotel disponuje aj novozrekonštruovanou vínnou pivnicou so zachovanými priestormi pôvodnej vinárne, kde máte jedinečnú príležitosť ochutnávky archívnych vín z južnej Moravy.

Wellness centrum

Wellness centrum ponúka možnosť kúpania v bezbariérovom bazéne s teplotou 28 °C s výkonným dvojtryskovým protiprúdom, príjemnú relaxáciu vo vírivke s hydromasážou až pre osem osôb, ale aj vzpruhu pre vaše telo vo fínskej či infrasaune.

Voľný čas

Tropic Hukvaldy (otvorené celoročne) sa bude páčiť vám aj vašim deťom, ponúka prehliadku ázijskej záhrady, tropických skleníkov, exotických rastlín a zvierat, chrobákov, krabov, motýľov, mušlí atď. Deti potom obzvlášť nadchnú vodné atrakcie, ako je potôčik, vodné bicykle, preklápačky, fontány aj vodopád. Uvidíte tu tiež mäsožravé rastliny a kaktusy, hovoriaceho vtáka Loskuták a papagáje Aru, Žaka, Eklectuse aj papagája Kakadu, ktorý vie nielen hovoriť, ale aj mávať či tancovať.

Zaujímavé sú aj 3 náučné chodníky - Janáčkova lavička, Hradný vrch a Palkovické horičky a za návštevu potom rozhodne stojí Rožnov pod Radhoštěm, ktorý vám okrem krásneho námestia TG Masaryka ponúkne aj slávne Valašské múzeum v prírode, s jedným z najstarších skanzenov v Európe súborom ľudových stavieb u nás, ale aj ukážkami tradičných remesiel.

Zimné radovánky

Ak by ste si chceli zájsť zalyžovať, máte možnosť navštíviť Ski areál Palkovice, ktorý je vzdialený 20 minút autom. V areáli sú dve zjazdové trate, medzi ktorými prechádza lyžiarsky vlek Garaventa s kapacitou 700 osôb za hodinu. Dĺžka veľkej zjazdovky je 386 m s prevýšením 108 m. Nachádza sa tu aj malá zjazdovka s dĺžkou 230 m, na ktorej sú umiestnené dva vleky pre lyžiarov začiatočníkov a deti s celkovou kapacitou 250 prepravených osôb/hod. Blízko zjazdovky je bezplatné parkovisko s kapacitou cca 100 áut.

Tipy na výlety

  • Technické múzeum Tatra v Kopřivnici
  • Jaskyňa Šipka
  • Ostrava
  • Lysá hora
  • Radhošť
  • Hradec nad Moravicí

 

Kontakt

Hotel Hukvaldy

Hotel Hukvaldy

Hukvaldy 24
73946 Hukvaldy
Česko
+420 558 640 834, +420 725 174 008

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

hotelhukvaldy@gmail.com
www.hotelhukvaldy.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať