Neobmedzený wellness pobyt s bonusmi a aktivitami vo Wellness hoteli Patince****

Wellness Hotel Patince****, Patince

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Neobmedzený wellness pobyt s bonusmi a aktivitami vo Wellness hoteli Patince****

Wellness Hotel Patince****, Patince Wellness Hotel Patince****, Patince (mapa)

Ukončené od 269,00 €

od 269,00 €

Bežná cena: 269 - 509,00 €

Počas jesene hrá príroda neskutočne nádhernými farbami. Vy si ich budete vychutnávať plnými dúškami vo Wellness hoteli Patince****. Čaká vás blahodarná voda v bazénoch či oddych pre telo v saunách, ktoré máte v cene pobytu. Samozrejmosťou je polpenzia a množstvo bonusov, ktoré vám spríjemnia pobyt. Stačí si zbaliť plavky a vyraziť.

8,2

Veľmi dobré hodnotenie

24 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Neobmedzený vstup do bazénového sveta s termálnou vodou

Neobmedzený vstup do bazénového sveta s termálnou vodou

Neobmedzený vstup do saunového sveta (fínska, švédska, parná, bylinková aromatická, infra sauna)

Neobmedzený vstup do saunového sveta (fínska, švédska, parná, bylinková aromatická, infra sauna)

Relax v najväčšom krytom relaxačnom bazéne na Slovensku

Relax v najväčšom krytom relaxačnom bazéne na Slovensku

Dieťa do 6 rokov ubytovanie, polpenzia a vstup do wellness zdarma

Dieťa do 6 rokov ubytovanie, polpenzia a vstup do wellness zdarma

Wellness Hotel Patince****

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • vnútorný bazén vnútorný bazén
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • baby friendly baby friendly
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • neobmedzené wellness neobmedzené wellness

Wellness Hotel Patince****

Nachádza sa na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna. V saunovom svete nájdete 5 druhou sáun, ľadový relax  a jacuzzi.

Ubytovanie

Súčasťou relaxačného komplexu je moderný štvorhviezdičkový hotel, ktorý poskytuje komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky).

Všetkých 99 izieb je klimatizovaných s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. K vybaveniu izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor a možnosť pripojenia na internet. K dokonalému pohodliu hostí prispieva aj to, že väčšina izieb má vlastný balkón.

Wellness a spa

Vo wellnesscentre môžete využívať služby viacerých špičkových masérov, ktorí majú v ponuke množstvo rôznych druhov klasických aj thajských masáží. Je už len na vás, ktoré z nich si vyberiete a vyskúšate ich blahodarné účinky na vlastnom tele.

Beauty & Spa
očarenie dotykom, omámenie atmosférou. Najmodernejšie revitalizujúce wellness & spa prináša príležitosť nechať sa hladiť skúsenými rukami masérskych majstrov a vychutnávať si pocit absolútnej slobody.

Bazénový svet
Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca. Termálna voda má priaznivý účinok na pohybové ústrojenstvo človeka a priaznivo pôsobí proti jeho chorobám. Bahno z jazera sa od dávnych čias používalo na liečebné účely.

Termálny prameň Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov, ktorá sa začína pri Patinciach a končí na Margitinom ostrove pri Budapešti.

Rímsky bahenný kúpeľ
Aby ste si mohli vychutnať ešte väčší pôžitok z účinkov termálnej vody, je pre vás nachystaný rímsky kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku.

Vírivka
Pre uvoľnenie a regeneráciu tela je vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus. Hydroterapia spoločne s ďalšími skutočnosťami ako napr. plnohodnotná strava, oddych, pohyb, aktivuje samoozdravné sily organizmu.

Detský vnútorný bazén
Ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s toboganom. Voda je termálna, má teplotu 34°C a je hlboká len 70 cm.

Saunový svet

 

Blahodarné účinky sauny na ľudský organizmus sú známe v rôznych podobách po celom svete už celé stáročia. Preto sme pre Vás pripravili hneď niekoľko druhov sáun, ktorých kombináciou si môžete vytvoriť svoj vlastný saunový svet.

 

Gastronómia

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť personálu sú neodmysliteľnou súčasťou poskytovaných služieb. Okrem štandardnej ponuky jedál v à la carte jedálnom lístku si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. 

Pri príprave jedál sa využívajú predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb a svojou ponukou chutných a nápaditých jedál oslovuje nielen hotelových, ale aj regionálnych hostí. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj v prevažnú časť roka.

Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.

Súčasťou hotela je tiež Lobby bar, Bowling bar a Wellness bar.

Kontakt

Wellness Hotel Patince****

Wellness Hotel Patince****

Patince 431
94639 Patince
Slovensko
+421 918 809 046

ck@wellnesspatince.sk
www.wellnesspatince.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať