Revolučná výučba angličtiny s prvou virtuálnou učiteľkou LISOU – vzdelávanie 21. storočia

Ing. Martin Nagy - ITS, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Revolučná výučba angličtiny s prvou virtuálnou učiteľkou LISOU – vzdelávanie 21. storočia

Ing. Martin Nagy - ITS, okres Šaľa, Slovensko Ing. Martin Nagy - ITS, okres Šaľa, Slovensko (mapa)

Ukončené od 3,00 €

od 3,00 €

Až 40 % zľava Bežná cena: 5 - 90,00 €

Revolúcia vo vzdelávaní a novinka pre všetkých, ktorí chcú vedieť po anglicky. A to tak, aby jazyku rozumeli a nebáli sa ho používať. Virtuálna učiteľka LISA zbavuje stresu z rozprávania, kontroluje výslovnosť a upozorní na nedostatky. Bude kedykoľvek k dispozícii cez zariadenia s podporou Amazon Alexa. Má pravý britský alebo americký prízvuk a jej vývoj prebieha na Slovensku.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 635 877 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Funguje cez smart zariadenia s podporou Amazon ALEXA

Funguje cez smart zariadenia s podporou Amazon ALEXA

Odstraňuje nervozitu a stres z rozprávania, má prízvuk native speakera

Odstraňuje nervozitu a stres z rozprávania, má prízvuk native speakera

Vývoj aplikácie prebieha na Slovensku

Vývoj aplikácie prebieha na Slovensku

Pri nákupe do 31.12.2021 ste automaticky zaradení do súťaže

Pri nákupe do 31.12.2021 ste automaticky zaradení do súťaže

Viac informácií

Prinášame vám inovatívny prístup ku vzdelávaniu

Učiteľka Lisa ako prvá na svete vyučuje Ai-learningom, a to prirodzenou konverzáciou. Predstavuje výučbu založenú na priamej komunikácii so zariadením s umelou inteligenciou, ktorá je podporovaná softvérom ADE software (s vlastnými autorskými právami) a certifikovaná pre zariadenia AMAZON Alexa.

Cieľom učiteľky Lisy je za použitia najmodernejšej technológie predstaviť vzdelávanie 21. storočia. Výhody spojené s používaním umelej inteligencie sa cez virtuálnu učiteľku Lisu premietli do inovatívneho, efektívneho a najlacnejšieho vzdelávania cudzieho jazyka. Kompletný vývoj prebieha na Slovensku.

Jednou z najväčších výhod je možnosť efektívneho vzdelávania sa v domácom prostredí, čo pri interaktívnych tabulách a iných nadštandardných školských pomôckach nie je možné.

Vzdelávanie s učiteľkou Lisou prináša výhody:

  • - z atraktívnej výuky anglického jazyka s porozumením
  • - z priameho kontaktu s natívnym anglickým alebo americkým prízvukom
  • - z aktívneho učenia porozumieť hovorenému slovu (priamou komunikáciou so študentom Lisa prirodzene skontroluje a opravuje výslovnosť)
  • - zo špecifického a tematického zamerania individuálnej lekcie na slovnú zásobu, gramatiku, náučno-zábavné aktivity a stále sa rozširujúcu relaxačnú zónu s vtipmi, výhovorkami a i.
  • - z ponuky individuálnej lekcie v rozsahu približne 4 hodiny založenej na priamej komunikácii (AI-learning)
  • - zo schopnosti učiteľky Lisy vysvetliť zadania a cvičenia v slovenskom jazyku
  • - z odbúravania stresu z rozprávania v cudzom jazyku
  • - z prípravy na reálne použitie cudzieho jazyka v zahraničí
  • - z učenia sa od základov od veku 9 rokov bez horného vekového obmedzenia
  • - z časovo neobmedzeného a opakovaného prístupu k zakúpeným lekciám

Zoznámte sa s Lisou pomocou videí

Nevieš, čo je to Ai-learning? https://youtu.be/6gNytjrfSRI

Učíme sa s Lisou - zoznámenie sa s Lisou: https://youtu.be/MFAGUGHKnB4

Učíme sa s Lisou - učiteľka Lisa u Vás doma (ukážková hodina): https://youtu.be/cf3SorRdmsQ

 Učíme sa s Lisou - učiteľka Lisa v škole (ukážková hodina): https://youtu.be/CQRKP3i-vHw

 Chceš vedieť viac o učiteľke Lise? https://youtu.be/mQvPNzf9x4s

Ako to funguje?

Konverzácie

Najzaujímavejšou časťou systému sú určite konverzácie. Študent sa aktívne rozpráva s Lisou, a preto pri našej výuke študent stráca nervozitu a hanblivosť z rozprávania sa v cudzom jazyku a zároveň si hravou formou precvičuje cudzí jazyk v natívnej podobe, a to bez nedorozumenia z rôznych akcentov alebo slangov. Lisa vás už teraz cez pripravené konverzácie prevedie cez rôzne situácie, ako napríklad predstavenie sa, cestovanie, hľadanie si práce, telefonický rozhovor a iné. Snažili sme sa čo najviac priblížiť reálnej ľudskej konverzácii, a preto umožňujeme vytvoriť konverzácie, ktorých priebeh je závislý na predchádzajúcich odpovediach – jeden rozhovor tak môže mať viacej koncov. Lisa nikdy nepoužije rovnaké otázky, aby sa rozhovor nestal stereotypným. Takisto neočakáva vždy iba jednu odpoveď, a keby sa aj používateľ dostal do úzkych a nevedel by pokračovať, Lisa ho taktne navedie na správnu cestu.

Čítanie

Prirodzenou vlastnosťou systému je aj čítanie článkov, diktovanie diktátov, hranie aktivít a mnoho iného. Pre začiatočníkov či pre potreby písania diktátu si môžete vybrať čítanie po vetách. To znamená, že po každej vete Lisa čaká na príkaz na pokračovanie alebo zopakovanie príslušnej vety. Pri čítaní sa môžu využiť aj rôzne stupne rýchlosti čítania. Existujú 3 stupne rýchlosti, pomalé, bežné a rýchle čítanie. Daný typ sa nastaví priamo na hodine príslušným príkazom. Pre spestrenie čítania je možné pre určitú časť vety alebo vetu celú nastaviť rôzne efekty, ako je napríklad šepkanie, nadšenie, kričanie, spelovanie a dokonca je možné použiť aj jeden z 3 hlasov.

Učenie

Nezanedbateľnou súčasťou výuky je aj precvičovanie slovnej zásoby, nepravidelných slovies, komparatívov a superlatívov, času a iného. Aj tu prichádza na pomoc Lisa so svojou širokou slovnou zásobou, kompletným zoznamom nepravidelných slovies a množstvom iných výukových možností. 

Nákup podkladov

Prirodzenou vlastnosťou systému je jeho možnosť rozširovania podkladov. Podklady sú pripravované v spolupráci s učiteľmi. Učiteľ, ktorý podklad pripraví, ho má k dispozícii zadarmo a môže ho poskytnúť zadarmo aj svojím študentom, alebo kolegom. Týmto je zabezpečený prirodzený vývoj podkladov, ktorý bude kopírovať najnovšie trendy vo výuke jazykov. Ceny jednotlivých podkladov sú závislé od ich komplexnosti. Po zakúpení podkladu ho môžete používať bez obmedzení na ľubovoľných zariadeniach, ktoré ste si u nás zaregistrovali. Množstvo podkladov je prístupných aj zadarmo.

Testovanie

Prinášame vám aj rôzne variácie testovania. Jednou z možností je dopĺňanie slov zo zoznamu možností do vety. Ďalšou možnosťou je testovanie pochopenia článku pomocou kontrolných otázok. Testovanie slovnej zásoby, slovies a mnoho iného je samozrejmou súčasťou “Lisa“ vzdelávania a testovania. Každá z odpovedí má priradenú číselnú hodnotu. Tieto hodnoty sa na konci testu sčítajú a takto vznikne výsledné skóre testu.

Vaše skúsenosti:

"Ako mama dvoch malých deti (3 a 9) si neviem vynachváliť malého pomocníka – robota Vectora. Vector nielen zabaví, ale hlavne zaujme 9-ročného Dávidka natoľko, že sa s nim dôkaze hrať a hlavne s prepojením na Lisu aj hravo a zábavne učiť. Odporúčam všetkým nám maminkám."

- Elizabeth

"Tak a takto som si vždy predstavoval budúcnosť. Idete si zašportovať a popri tom sa môžete učiť? Áno, počas posilňovania som si zopakoval všetky nepravidelné slovesá a naučil kopu nových slovíčok a to všetko iba vďaka slúchadlám, ktoré poslúchajú Lisu Green 🙂"

Adam

"Potreboval som vyriešiť môj problém s výslovnosťou. Na mojich cestách do zahraničia sa mi často stávalo, že mi ľudia nerozumeli. V tomto je Lisa naozaj nekompromisná, keď Vám nerozumie, tak Vás bude znova a znova upozorňovať na Vaše nedostatky. Osobne mám pocit, že sa stávam v zahraničí viacej zrozumiteľný."

Peter

"Je to proste zábava, Lisu mám doma a už ma naučila zopár vtipov a veľmi dôležitých výhovoriek, keď z času na čas meškám do školy."

Martin

"Lisa nám neuveriteľným spôsobom zatraktívnila náš výukový proces a pritiahla nám viacej žiakov do nášho jazykového kurzu. Tak isto je Lisa aj veľkým prínosom pre mňa. Odkedy mám Lisu v triede som nezabudla zadať domácu úlohu a Lisa za mňa vybaví aj skrátený sumár na konci vyučovacej hodiny."

Ivona

Kontakt

Ing. Martin Nagy - ITS

Ing. Martin Nagy - ITS

Družstevná 386/18
927 01 Šaľa
Slovensko
+421 910 696 067

info@lisa-academy.com
lisa-academy.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Kúpalisko Retro Thermal približne 7 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 8 km Vodná nádrž Kráľová približne 10 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 12 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 12 km

Kaštieľ Mojmírovce približne 14 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 17 km Dunajské mlyny približne 18 km Platan v Komjaticiach približne 22 km Botanická záhrada Nitra približne 23 km Kúpalisko na Sihoti približne 24 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 26 km Kostol svätého Michala archanjela približne 26 km Lodný mlyn Kolárovo približne 27 km Thermalpark Dunajská Streda približne 27 km Hradisko Zobor približne 28 km Kúpalisko Strand Emila Tatárika približne 28 km Vodný mlyn Jelka približne 28 km Múzeum včelárstva približne 28 km Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika približne 31 km Hlohovský zámok približne 31 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 31 km Termálne kúpalisko Podhájska približne 32 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 33 km Kostol sv. Heleny približne 33 km Malá synagóga v Trnave približne 34 km Relax Aqua & Spa približne 34 km Mašekov mlyn približne 34 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 35 km THERMAL CORVINUS Veľký Meder približne 35 km Aquapark Senec približne 36 km Senec - Senecké jazerá približne 36 km Kaštieľ Pustý Chotár približne 36 km Mariánska Čeľaď približne 37 km Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach približne 37 km Hrad Gýmeš približne 38 km Oponický Hrad približne 39 km Historická knižnica rodu Apponyi približne 40 km Arborétum Mlyňany približne 41 km Kaštieľ v Budmericiach približne 43 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 45 km Komárňanská pevnosť približne 45 km Sĺňava približne 45 km X-BIONIC SPHERE približne 46 km Čertova pec približne 46 km Mauzóleum rodiny Migazzi približne 46 km Modra približne 47 km Zubria zvernica približne 48 km Monza Indoor Kart približne 49 km Hrad Červený kameň približne 49 km Zámok Topoľčianky približne 49 km Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať