DLHÁ PLATNOSŤ: ECO Active Resort Pieniny s neobmedzeným SPA len 10 minút od hraníc

ECO Active Resort Pieniny, Poľsko - Czorsztyn ECO Active Resort Pieniny, Poľsko - Czorsztyn (mapa)

Cena od 235,00 € Kúpiť od 235,00 €

od 235,00 €

Bežná cena: 235 - 804,00 €

Nákupom získate minimálne 235 bodov

Extra dlhá platnosť

ECO Active Resort Pieniny nájdete len pár kilometrov od našich hraníc, pri krásnom jazere Czorsztyn. Relaxu sa tu nebudete vedieť nabažiť. Vo wellness centre sa prenesiete do tajomného Orientu, v izbe si užijete komfort a v kúpeľni vás poteší vyhrievaná podlaha. Na výlet sa vydajte k dvom blízkym hradom či do aquaparku. Preskúmajte ich tajomné zákutia a preneste sa do rozprávky.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 616 435 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Luxusný hotel len 10 min. autom od hraníc, blízko jazera a dvoch hradov Luxusný hotel len 10 min. autom od hraníc, blízko jazera a dvoch hradov

Kúpeľňa s vyhrievanou podlahou, klimatizovaná izba Kúpeľňa s vyhrievanou podlahou, klimatizovaná izba

Polpenzia + voľný vstup do bazéna, soľnej zóny a vírivky Polpenzia + voľný vstup do bazéna, soľnej zóny a vírivky

Czorsztyn Ski 4 min. autom alebo skibusom od hotela Czorsztyn Ski 4 min. autom alebo skibusom od hotela

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
235,00 €

3 noci
347,00 €

4 noci
454,00 €

5 nocí
556,00 €

6 nocí
665,00 €

2 noci
284,00 €

3 noci
420,00 €

4 noci
544,00 €

5 nocí
680,00 €

6 nocí
804,00 €

Nákupom získate minimálne 235 bodov

ECO Active Resort Pieniny

ECO Active Resort Pieniny nájdete len pár kilometrov od našich hraníc, pri krásnom jazere Czorsztyn. Relaxu sa tu nebudete vedieť nabažiť. Vo wellness centre sa prenesiete do tajomného Orientu, v izbe si užijete komfort a v kúpeľni vás poteší vyhrievaná podlaha. Na výlet sa vydajte k dvom blízkym hradom či do aquaparku. Preskúmajte ich tajomné zákutia a preneste sa do rozprávky.

O hoteli

ECO Active Resort Pieniny je luxusný hotel s bazénom, saunami, jacuzzi s jedinečnou atmosférou, ktorá sa nachádza v samom srdci Pienin, nad zrúcaninou hradu a malebným jazerom Czorsztyn. Okrem toho má krásny výhľad na Tatry a okolie. Táto jedinečná poloha vám ponúka veľa príležitostí na vychutnanie si rôznych atrakcií v okolí. Všetci si tu nájdu niečo pre seba.

Pre najmenších je tu detská miestnosť. Internet v hoteli je zdarma, platiť nebudete ani za parkovacie miesto. Štvornohí miláčikovia sú vítaní.

Ubytovanie

Hotel má 50 komfortných klimatizovaných izieb a apartmánov najvyššej úrovne. Vybavenie izieb: pohovka, LCD televízor Philips, bezplatná čajová sada, minerálna voda, chladnička, stôl, centrálne osvetlenie, individuálne ovládaná klimatizácia, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, vyhrievaná podlaha, sušič vlasov a hotelová kozmetika. Plocha: 17 - 21 m2 maximálna obsadenosť: 3 osoby

Bazén a vírivka

Hotelovým hosťom sú bezplatne k dispozícii bazén a vírivka. Wellness v tropickom štýle vás zavedie do tajomného sveta Orientu. Pri relaxovaní v bazéne môžete obdivovať obrovskú modrú oblohu a pozerať sa na hviezdy cez jedinečnú sklenenú strechu. Jacuzzi je ideálnym miestom pre relaxáciu a odpočinok.

Ďalšie wellness možnosti:

Sauny (suchá, parná jedinečná ayurvédska)

Soľná stena (využíva liečebné vlastnosti morskej soli, ktorá priaznivo ovplyvňuje zdravie dospelých aj detí)

Kapsula Dermalife SPA-JET (kapsula krásy je multifunkčné zariadenie, ktoré vykonáva funkciu parnej sauny, suchej sauny, vibrácií a pulzujúcej masáže pomocou masážnej sprchy a poskytuje terapiu arómami, bylinami, hudbou a farebným svetlom)

Masáže (klasická masáž, masáž hlbokých tkanív, anticelulitídová masáž s vákuovou terapiou, liečebná masáž, masáž s horúcimi kameňmi, masáž s horúcou čokoládou a kokosom, aromaterapeutická masáž)

Gastronómia

Reštaurácia Panorama

V reštaurácii Panorama sa podávajú raňajky, obedy a galavečere. Organizujú sa tu aj slávnostné bankety, svadby, rôzne príležitostné a firemné akcie. Kapacita je až 180 ľudí. Raňajky sa podávajú od 8.00 do 10.30 hod. Reštaurácia je otvorená od 14.00 do 21.00 hod.

Hostinec "Kinga"

KINGA Inn je ideálnym miestom na usporiadanie menej formálnych akcií, grilovačiek a tematických podujatí, ktorých atraktívnosť zabezpečí jedinečný interiér. Hostinec je integrálne prepojený s diskotékou, na želanie hostí je možné zorganizovať párty s DJ-om, oslavu s jedinečnou hudbou a vonkajším grilom. V prednej časti penziónu sa nachádza pevný gril.

Aktivity

Hrad Czorsztyn (1 km)

Necelých 700 m od hotela je zrúcanina hradu v Czorsztyne - to sú zrúcaniny gotického hradu zo 14. storočia, ktoré sa nachádza na kopci v národnom parku. V súčasnosti je hrad pod ochranou Národného parku Pieniny. 

Hrad Niedzicki (1,9 km)

12 km od hotela na pravom brehu jazera stojí hrad Niedzicki tiež nazývaný "Dunajec". Bol postavený pravdepodobne na začiatku štrnásteho storočia. 

Aquaparky a kúpanie

POĽSKO

Termy Szaflary

Asi 30 km od Czorsztynu v meste Bańska Niżna v obci Szaflary bol otvorený geotermálny komplex Podhale. Kúpele sa skladajú z celoročných termálnych bazénov, vonkajších i vnútorných, spolu s rekreačnou oblasťou. K dispozícii sú štyri bazény, medzi ktorými sa môžete voľne pohybovať bez toho, aby ste opustili vodu. Celková plocha bazénov je 970 m2 a teplota vody sa udržiava v rozmedzí od 28 °C do 37 °C. Bazény sú vybavené rôznymi masážnymi tryskami, lavicami a vodnými gejzírmi. Okrem toho sa v hlavnej hale nachádza parný kúpeľ a vírivka. Stredisko je otvorené od 9.00 do 21.00 hod.

SLOVENSKO

Vrbov

Termálne kúpalisko s vysoko mineralizovanou vodou, toboganom, športovým rybníkom a reštauráciou nachádzajúcou sa v centrálnej časti Spišského okresu, tesne pod Vysokými Tatrami. Otvorené celoročne od 8.00 do 22.00 hod. Bazény: 7 bazénov pre dospelých a 3 detské s teplotou od 26 °C do 38 °C. Termálna voda má dobrý účinok na nervový, respiračný a obehový systém.

AquaCity Poprad

Otvorené celoročne. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami: sedadlá a lôžka, gejzír, vodný hríb, chrliče, masážne trysky, hojdací zvon, tobogan. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 28 °C do 36 °C. Doprajte si odpočinok vo vodnej jaskyni, parnej miestnosti, saunách (parná, soľná, fínska, kvetinová) a soláriu. Športové zariadenia:  fitness centrum, volejbalové ihrisko, tenisové kurty, mini golfové ihrisko. Gastronomické zariadenia: reštaurácia, kaviareň, fastfood bary.

Ďalšie aktivity:

Tematické trasy (Gotická cesta, Malopoľská trasa UNESCO, Trasa drevenej architektúry)

Cyklistika

Rybárčenie

Sedačková lanovka

Minizoo

Lyžovačka v Czorsztyn Ski (4 min. autom alebo skibusom od hotela)

Kontakt

ECO Active Resort Pieniny

ECO Active Resort Pieniny

Zamkowa 6
34-436 Czorsztyn
Poľsko

recepcja@kingahotel.com
booking.profitroom.com/pl/king...
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem