9,4

Vynikajúce hodnotenie
(29 hodnotení)

Dones.to poukážka na jedlo podľa chuťových pohárikov v hodnote 15 € iba za 9,90 € až v 6-tich mestách!

Tento týždeň si kúpilo 47 zákazníkov

LokalitaDones.to, Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.5.2021 podľa dostupnosti.

Nájdite vašu obľúbenú reštauráciu s vaším obľúbeným menu vo svojom meste alebo okolí a využite poukážku, ktorá poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale aj vašu peňaženku. Darujte sebe alebo svojim blízkym darčekovú poukážku na výborné jedlo v hodnote 15 €. Jedna osoba môže využiť až 10 poukážok a teda môžete "navariť" v hodnote 150 € iba za 99 €!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Široká sieť reštaurácii v 6 mestách (Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica)
  Široká sieť reštaurácii v 6 mestách (Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica)
 • Vyberte si kuchyňu, na akú máte chuť
  Vyberte si kuchyňu, na akú máte chuť
 • Stiahnite aplikáciu dones.to a pohodlne si objednajte
  Stiahnite aplikáciu dones.to a pohodlne si objednajte
 • Chutné jedlo do práce alebo domov
  Chutné jedlo do práce alebo domov
 • 1 osoba si môže kúpiť až 10 kupónov (čiže môžete jesť za 150 € a zapaltiť iba 99 €)
  1 osoba si môže kúpiť až 10 kupónov (čiže môžete jesť za 150 € a zapaltiť iba 99 €)

9,90 €

Bežná cena: 15,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 9 bodov

Tento týždeň si kúpilo 47 zákazníkov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 9 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

29 hodnotení

17 zákazníkov odporúča

10

Vystavenie, prípadne dobitie virtuálnej karty prebehlo na druhý pracovný deň od mojej požiadavky e-mailom, čo považujem za dostatočné. Na výber z pomerne veľkého množstva reštaurácií. Odporúčam.

Marcela, 14. mája 2021

Hodnotil ponuku Dones.to poukážka na objednávku jedla v...


10

Vystavenie, prípadne dobitie virtuálnej karty prebehlo na druhý pracovný deň od mojej požiadavky e-mailom, čo považujem za dostatočné. Na výber z pomerne veľkého množstva reštaurácií. Odporúčam.

Marcela, 14. mája 2021

Hodnotil ponuku Dones.to poukážka na objednávku jedla v...

Kontakt

Dones.to

Dones.to

Sasinkova 5
811 08 Bratislava
+421 2 327 737 73

info@dones.to
www.dones.to

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

1
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

1
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

1
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež