9,5

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Ročné celosvetové cestovné poistenie pre vás alebo vašu rodinu

LokalitaEurópska Cestovná Poisťovňa, SVET (mapa)

Atraktívne ročné cestovné poistenie za výhodné ceny - pre jednotlivcov aj rodiny. Kdekoľvek sa vyberiete, s celosvetovou platnosťou budú vaša cesta aj pobyt bez starostí. Stačí si zvoliť, čo všetko chcete mať poistené a najbližších 12 mesiacov ste "krytý". Žiadne návštevy pobočky, žiadne naháňanie sa na poslednú chvíľu. Len zbaliť kufor a ide sa!

Cestujte bez obáv

Chystáte sa na exotickú dovolenku, predĺžený víkend v európskej metropole alebo rodinnú dovolenku do Chorvátska? Cestujte bez obáv s ročným ECP cestovným poistením.

V spolupráci s Európskou Cestovnou Poisťovňou sme namixovali výhodné balíky pre jednotlivcov aj rodiny, ktoré prajú vašim peňaženkám a pokrývajú všetky dôležité položky. Bon voyage ;-)

Ktorý balík si vybrať?

Poistné prípady predstavujú pre klienta okrem zdravotného rizika aj náklady, ktoré sa rýchlo vyšplhajú na niekoľko desiatok tisíc eur. Ročné ECP cestovné poistenie je optimálnou ochranou pred neočakávane vysokými nákladmi. Dôležité je vybrať si správny balík cestovného poistenia.

Základný balík "Liečebné náklady" zahŕňa:

 • Poistenie liečebných nákladov - ambulantné ošetrenie, prevoz do nemocnice, pobyt v nemocnici, prevoz liekov, návšteva chorého v nemocnici, návrat spolupoistenej osoby do vlasti, doprava detí do vlasti, prevoz do vlasti podľa rozhodnutia lekára, repatriácia v prípade smrti.
 • Úrazové poistenie v prípade trvalých následkov úrazu od 50 %.
 • Poistenie pátrania a záchrany (vrátane Horskej služby na Slovensku).

Rozšírený balík "Liečebné náklady, zodpovednosť, batožina" zahŕňa navyše:

 • Poistenie batožiny - náhrada pri poškodení, krádeži, zničení alebo strate vecí osobnej potreby pri dokázaní cudzieho vplyvu, nutné nákupy pri oneskorenom dodaní, pomoc pri znovuzískaní cestovných dokladov.
 • Poistenie zodpovednosti za škodu - náhrada škody na veci alebo zdraví, ktorú spôsobíte tretej osobe.
 • Asistenčné služby - pomoc pri zadržaní políciou, zabezpečenie právnej pomoci, preddavok na advokáta/kauciu.

Komplexný rozšírený balík "Liečebné náklady, zodpovednosť, batožina, storno pobytu" zahŕňa navyše:

 • Poistenie storna a prerušenia cesty - náhrada storno poplatkov pri nenastúpení na cestu alebo náhrada dodatočných nákladov v prípade prerušenia cesty z dôvodov: náhleho ťažkého ochorenia, úrazu alebo smrti poistenej osoby alebo rodinného príslušníka, tehotenstva zisteného po rezervácii cesty, značnej vecnej škody na vlastníctve, nezavinenej straty pracovného miesta, žiadosti o rozvod, neobstátia pri maturitnej skúške, neočakávaného súdneho predvolania. Poistenie prerušenia cesty sa vzťahuje aj na nepokoje všetkého druhu, ktoré ovplyvňujú bezpečnosť klienta a zároveň Ministerstvo zahraničných vecí SR vyhlásilo varovanie pred cestou do zasiahnutej oblasti.
 • Poistenie zmeškania dopraveného prostriedku a oneskoreného návratu do vlasti - nezavinené zmeškanie pri odchode do cieľovej destinácie v zahraničí a oneskorený návrat na domácu stanicu/letisko odkiaľ cesta začala.

Na tomto linku si overíte LIMITY POISTNÉHO KRYTIA pre všetky 3 typy poistenia.

Výhody pre vás

 • Európska Cestovná Poisťovňa sa špecializuje na cestovné poistenie už od roku 1907
 • Dovolenkové športy máte poistené bez príplatku (napr. lyžovanie, vodný skúter, vodné lyže, potápanie, horolezectvo, atď.)
 • Poistia vás bez ohľadu na vek
 • Poistia vás aj s chronickými alebo existujúcimi chorobami
 • Stornopoplatok vám preplatia bez spoluúčasti
 • Tehotné ženy poisťujú bez obmedzenia štádia tehotenstva
 • Poistenie storna si nemusíte objednať súčasne so zájazdom
 • Asistenčnú službu máte k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Poistenie pátrania, záchrany a Horskú záchrannú službu máte bez príplatku
 • Výhodné rodinné balíky

Najčastejšie otázky

PLUS pre vašu istotu a bezpečnosť

Uzatvorte si poistenie jedenkrát a získate rozsiahlu poistnú ochranu na celom svete pre všetky vaše cesty počas celého roka. 

Pre koho je poistenie určené?

Ak cestujete počas roka viackrát, či už sú to spontánne krátke cesty, víkendové pobyty, dovolenky alebo cesty do odľahlých destinácií, uzatvorte si ročné cestovné poistenie. Pri balíkoch ročného cestovného poistenia je podmienkou trvalé bydlisko poistenej osoby na Slovensku.

Kde platí cestovné poistenie?

Ročné cestovné poistenie platí na celom svete.

Ako často môžem cestovať?

Počet ciest je neobmedzený, pričom maximálna dĺžka jednej cesty je 45 dní.

Sú poistené aj športy?

Bežné športy ako plávanie, lyžovanie, snowboarding, potápanie, rafting, zoskok s padákom, horolezectvo do 5 000 m, jazda na koni, bungee jumping a iné vykonávané na turistickej úrovni sú poistené.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ročné poistenie je výhodnejšie ako krátkodobé poistenia
  Ročné poistenie je výhodnejšie ako krátkodobé poistenia
 • Platí aj na potápanie, lyžovanie a iné dovolenkové športy
  Platí aj na potápanie, lyžovanie a iné dovolenkové športy
 • Balíky pre jednotlivcov i rodiny (dvaja dospelí + až päť detí do 18 r.)
  Balíky pre jednotlivcov i rodiny (dvaja dospelí + až päť detí do 18 r.)
 • Platí pre celý SVET, na prvých 45 dní každého pobytu
  Platí pre celý SVET, na prvých 45 dní každého pobytu
 • Poisťovňa špecializovaná na cestovné poistenie už od roku 1907
  Poisťovňa špecializovaná na cestovné poistenie už od roku 1907

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 22 bodov

Čo potrebujete poistiť?

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 22 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

Rýchlosť, jednoduchosť

Tamas, 26. apríla 2021

Hodnotil ponuku Liečebné náklady pre jednotlivca


10

kupujem cez Zlavu Dna pravidelne, je to lacnejsie nez cez poistovne a hlavne mam za par sekund vybavene

Edina, 12. decembra 2020

Hodnotil ponuku Liečebné náklady, zodpovednosť, batožina pre...

Kontakt

Európska Cestovná Poisťovňa

Európska Cestovná Poisťovňa

Lamačská cesta 3/A
84104 Bratislava
+421 2 544 177 04

info@europska.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

2
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

2
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

2
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

2
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

2
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež